Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(and this man a name) #4178

cap e dedim onu karışıklık olmasın

(9) #4179

Cap: olmazdı knk

(y) #4180

http://www.merlininkazani.com/ridley-scott-disney-ile-calisan-yonetmen-aptaldir-sinema-98621

(Geek Velet) #4181

Spider-Man geçmez mi dersin??? :slightly_smiling_face:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #4182

Diğer yönetmenler:Tmm

(y) #4183

:joy:

(meta) #4184

“I think they like to be in control, and I like to be in control myself. When you get a guy who’s done a low-budget movie and you suddenly give him $180 million, it makes no sense whatsoever. It’s f**kin’ stupid. You know what the reshoots cost? Millions! Millions. You can get me for my fee, which is heavy, but I’ll be under budget and on time.”

Filmlerin bütçesinden ve re-shoot’lardan konuşmuş. Yönetmenlere aptal dememiş, Disney’e aptal demiş deneyimsiz kişilere fazla para emanet ediyorlar diye. :l

(Geek Velet) #4185

Kim diyorsa ellerinden öpeceğim.
Hee, Ridley Scott’mış.

(y) #4186

aynen ama haberi ben yazmadım scotta katılıyorum :smiley:

(JR Ewing) #4187

Bildiğimiz Spdey profiline geçmesi muhtemelen üçüncü filmi bulur. Ondan sonra MCU’da mı devam eder, devam ederse nasıl bir rolü olur bilemiyoruz tabii.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #4188

Tüm Stan Lee cameoları

(Salih Alp Gökçek ) #4189

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #4190

Yaşını göstermiyor, 70 derdim ben.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #4191

Hayatı hakkında pek bir şey bilmiyorum ama yanında eleman yetiştirdi mi bu_?

(Salih Alp Gökçek ) #4192

Hani direk yetiştirdiği biri var mı bilmiyorum ama arkadaşlık anlamında Steve Ditko ile çok yakınlardı. Sonradan gelen yazarlarla da mutlaka bir irtibatı olmuştur.

(Ali) #4193

Yaşına göre oldukça genç ve diri gösteriyor. Umarım 5 yıl yaşar ve dalya yapar.

(Kid A) #4194

Son dönemde gördüğüm en sığ fikirlerden birisi.

(moon knight) #4195

öldü sandım. çok korktum lan

(Cenker Karace) #4196

Seni beni mezara gömer bu gidişle…:hushed::hushed:

([Godwoken]) #4197

MCU v2.0’a yetişemeyecek gibi demedi demeyin.