Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(GENERAL) #4198

bu adamın filmini yapsalar biraz belgesel tadında şuan ki karakterleri nasıl bulduğunu anlatan senaryoya biraz da aksiyon ekleseler sonra ilk cameosunu gösterseler daha sonra mcu fikri nasıl ortaya çıktı ilk iron man filmi falan … cameo çekimlerinden sahneler feige robert d. ve diğer oyuncuların (marvel karakterlerini canlandıran xmen ve önceki serideki oyuncularda) ağzından stanlee yi dinlesek güzel olur du ya sanki böyle bir proje var gibiydi ama ne oldu bilmiyorum

(Oozaru) #4199

Fox çekecekti zaten. Disney, Fox’u alinca film otomatikman Disney’e geçti

(Varrrrya) #4200

Disney’e geçmeyen ne kaldı acb

(Salih Alp Gökçek ) #4201

Bir biz kaldık Emir :sweat_smile:

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #4202

… But this ? Does put a smile my on face ! :grin:

(Ömer Taşkaya) #4203

Abi dedem 70 yaşında. Stan Lee’den koca koca bi 25 yaş küçük. Ama sorsalar bana göre Stan Lee 70 dedem 95 tir.

Nice Cameo’lu yıllara reyiz seviyoruz seni.

Bu arada tekrardan eşine allah rahmet eylesin onsuz ilk doğum günü be koca adamın.

(İsmail) #4204

Böyle bir tanıma en çok uyacak kişi Roy Thomas olur sanırım.

(Oozaru) #4205

Geç oldu ama Stan reisin doğum günü kutlu olsun

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #4206

Gözlükleri çıkardığı olmuş mu hayatında _?

(Geek Velet) #4207

Ağzından yel alsın. Bu adamın elinden bir kez geçmese karakterler daha da batabilir. Adam her filmin exe.producerlarından.

(Oozaru) #4208

Hiç farketmemiştim gözlüğü. Artık nasıl bütünleştiyse. :smiley:

(Yasin Duyar) #4209

Olmuş.
6344857_700b
Bu da videosu

Gerçek hayatta gözlüksüz görsem tanıyamazdım valla. :smiley:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #4210

Artık ölebiliriz.

(Bersan Şahin) #4211

Olm siyah-beyaz paylaşmayın şu fotoğrafları!!!

([Godwoken]) #4212

Elbette şuan ki marvel kahramanlarının kıçı başı belliyse bu adam sayesinde. ben de isterim tabi ki allah uzun ömür versin ama bir de gerçekler var napabilirim :slight_smile: 95 yaş.

(Oozaru) #4213

Stan Lee ve Jack Kirby çizgi roman dünyasının başına gelen en güzel şey

(but here's the nice thing... ideas never die.) #4214

Başıma bir şey gelmeyecekse bu ikisine oranla Steve Ditko ve Chris Claremont’a daha bir sevgim kabarık.

Tam bir Sokrates - Platon durumu var gerçi, Lee-Kirby Marvel metodunu, hikaye işleyişini yaratmasaydı diğerlerinin esamesi okunmayabilirdi. Ama Ditko ve Claremont’un ellerinin değdiği karakterler diğerlerine oranla iki üç kat daha yukarıdalar benim için.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #4215

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #4216

black panther’e 1,5 ay, avengers infinity war’a 4 ay’dan az kaldı… önümüzdeki aylar dehşet olacak dehşet. daha deadpool fragmanı bekleniyor. resmen marvel’a acıktım artık bir şeyler izleyelim… thor’un etkisi de çoktan geçti, blu ray’de daha çıkmadığı için yeni Marvel filmlerinde keşifler yapamıyorum :disappointed_relieved:

(GENERAL) #4217

bu ne böyle bunu yapan da hiç hayal gücü yokmuymuş