Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(Can) #4218

Çok emek harcanmış bir çalışma olmuş ama mantığıda zorlar olmuş.

(⏬) #4219

Oha oha oha oha çok zevkli.

(meta) #4220

Bu adamlar ne zaman konuşsa fanboy’a dönüşüyorum.

-Kişisel olarak, gelişimini/tanıtımını göstermek için en fazla heyecan duyduğunuz karakter hangisi? Neden?

Joe Russo: "Thanos. Kendisi oldukça ilgi çekici, karmaşık ve katmanlı bir motivasyona sahip bir kötü adam. Bu bir nevi onun filmi zaten.

Anthony Russo: “Thor. O, hayatının yeni bir döneminde. Geçmişi elinden alınmış bir karakter şu anda. Bu durum biraz da Captain America’nın Winter Soldier’daki haline benziyor ve bu yeni halini ele almak da ilgi çekici açıkçası.”

(Ertunç Doğan) #4221

Kral Thor beklemeyin beyler!!!

(and this man a name) #4222

Arkadaş ne çekti bu adamda ha.(Dikkat Thor Ragnarok Spoiler’ı)Evi yok oldu, babası öldü, muhtemelen thanosa denk geldi sonra da halkı katledildi ve yine muhtemelen kardeşi sırtındaki bıçak koleksiyonunu tamamladı. Çekici mefta oldu, ablası öldürmeye çalıştı.. Bi Tony bi de thor gardaşım ne çektiniz be.

(Go down swinging.) #4223

Bu nasıl güzel bir resimdir be.

(Koray ) #4224

İşin ilginç tarafı bu olanlara rağmen hep bir komiklikler hep bir şakalar yapma peşinde :smirk:

(and this man a name) #4225

bu bildiğin deadpool yaw. en kötü spidey :slight_smile:

(Varrrrya) #4226

Spider-Man=New York. Bu resimden bile bu hissi alıyorum ya. Jon Watts beyefendi ikinci filmde bu hissi veremezse kan çıkarmaca var.

(Emirhan) #4227

Paolo Rivera çizmiş sanırım onun tarzına benziyor.

([Godwoken]) #4228

Harbiden çok iyi yapmışlar.:ok_hand:

(Go down swinging.) #4229

Evet Paolo Rivera’nın resimi bu.

(Yanıyorsun Fuat Abi) #4230

Böyle bir şey olursa bence güzel olur.

(y) #4231

mutant kelimesi ilk defa geçiyor mcu içinde

diziyi izlemiyorum bu arada comicbook.comda yorumların birinde gördüm biri paylaşmış bu ilk mutant kelimesi diye

(GreenLanternCorps) #4232

Diziler mcu içinde değil. Ayrıca orada kullanılan mutant kelimesi de x-gene değil yaratık anlamında ki mutant.

(y) #4233

dizilerde de ilk defa geçiyor runaways çok bağlıymış mcu ya izleyenler öyle diyor

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #4234

Pardon ?

(GreenLanternCorps) #4235

Bunların aynısını Netflix dizilerinde de gördük. Sonuç?

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #4236

Aksi söylenmediği müddetçe aynı evrende değiller demek yanlış olur. Yoksa ben de farkındayım birbirlerinden ne kadar kopuk olduklarının.

(GreenLanternCorps) #4237

O konuda haklısın zaten bu demeçler izleyici çekmek için aslında. Mcu çok büyük bir marka ve reklam.