Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(and this man a name) #4239

Çok güzel gözlemler yapmıştır. Muhitte de bu tür yazıların artması ve böyle şeyler üzerinden tarışılması gerektiği kanaatindeyim. Malesef bu ara filmler üzerinden değil birbirimiz üzerinden tartışıyoruz.

(y) #4240

(Can) #4241

Hulu Fox’un değil mi? Belki bu yüzden mutant demelerinde bir sorun oluşmamıştır. Ama şimdi MCU’da olmama ihtimalini de düşündüm. Dizi şu ana kadar MCU’da olan hiç bir olaydan bahsetmedi.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #4242

Aslında değil Hulu’un hisse dağlım:
FOX : %30
DİSNEY : %30
COMCAST(NBC SAHİP OLAN ŞİRKET ):30
WARNER BROS : %10
Disney, FOX’u satın aldığı için %60 ile en büyük hissedar konumunda. :slight_smile:

([Godwoken]) #4243

AoS hariç :wink: herhangi bir Marvel dizisinin filmlerle olan tek bağlantısı duvarda asılı “Battle Of New York” yazılı gazete küpürüdür.

Çok da bir şey beklemiyorum, henüz.

(Crowtiel7) #4244

Bu kısım yanlış. AoS dizisi her ne kadar çok müsait anlarda bile bizi gıcık edercesine MCU’ya bağlanmaktan kaçınsa da, istediklerinde MCU’ya bağlandığı çok güçlü sahneleri, hatta hikaye akışı mevcut oluyor.

Burası Netflix dizileri için çok doğru tabi.

([Godwoken]) #4245

Doğru AoS’u unuttum bunu söylerken. benim hatam.

tamamen odağımda Daredevil, JJ, Luke Cage falan vardı.

(Gizem) #4246

(and this man a name) #4247

Deyiş o deyiş patladı gitti ehehe

(GENERAL) #4248

gerçekten böyle mi söylemiş vay bee

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #4249

ya 1 aydır marvel haberi yok çok sıkıldım lan bu ne… deadpool fragmanı bile gelmedi… bomboş koca ay geçti yeter lan…

(y) #4250

antman and the wasp fragmanı gelir black panther çıktığı gün ama ocak ayı boş geçecek gibi :frowning:

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #4251

Benim anlamadığım deadpool neden fragman yayınlamıyor? 5 aydan az kaldı, sen kim köpeksin reklam yayınlamıyon? infinity war bu kadar kasmadı. new mutant yeni fragman gelir diyecem ama 3 ay kaldığı için ve normal 2 ay kala 2. fragmanı yayınladıkkarını düşünürsek o da gelmez. bu ay sadece deadpool gelir, o da geç bile kaldı. bir de black panther fragmanı gelecek deniyor da, filme neredeyse bir ay kaldı ne fragmanı? anca tv spot falan olur bu saatten sonra, anlamadım o işi…

bir de en uyuz olduğum şey, international fragmanlar. 3-5 saniye değşiyor, ana fragmanın temposuna uyan müziğin temposunu da bozuyorlar… veya 1-1,5 dakikalık fragmanımsı vidyolar… eğer bu ikisinden biri olacaksa hiç olmasa daha iyi… ya da yep yeni görüntüler ve müzikle özenle hazırlanmış tv spot değilse de olmasın… ucuz ve tembel işlere tahammülüm yok… çoğu aynı olan görüntülerde gaza gelemiyom aksine var olan hype’ım da gidiyor.

(was never real) #4252

[chuckles] … does put a smile on my face.

(Kid A) #4253

Deadpool için fragmana falan gerek yok ki ya. Ciddiyim.

Zaten en popüler Marvel kahramanlarından birisi, üzerine filmden herkesin beklentisi stabil: gül, eğlen, 2 cool moment gör, çık. Teori kasma olayları falan zaten hiç yok. Teori kassan filmin en alakasız yerinde adam bildiğin taşak geçecek o teoriyle. Bu kadar yani.

Ne fragman bekliyorum, ne de başka bir şey. Hatta bu Haziran’da çıkacağını da şimdi öğrendim. Gelince gider, 2 güler, geçer gideriz işte.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #4254

ben yeni görüntüye açım o kadar da değil. fragman şart benim açımdan. 2 tane fragman tamam ne tv spot ne clip gerek yok ama fragmanlar olmazsa olmaz… hype her zaman gerekli benim için.

(GENERAL) #4255

marvelin kısa filimlerine ne oldu ya çok güzel filimler geldi kısa flim yapmak içinde çok uygundu niye yapmıyorlar

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #4256

gereksiz işler… aksiyon desen yok, filmlere etkisi desen yok öylesine yapılan 3-5 dkkalık işler… onun yerine filmleri daha uzun yapıp onlara yedirsinler bi işe yarar hiç olmazsa.

(Can) #4257

Şu ana kadar çıkanların pek bir değeri olmadı ama akıllarda kalan soru işaretlerini örtmek için çıkarıyorlar. Şu anda fazla bir soru işareti yok. Mesela Miles evrende kalkıp bunu kısa filmle tease ederlerse ben varım. Ne kadar geniş o kadar iyi.

(GENERAL) #4258

filimleri isteseler de uzun yapamıyorlar ki seasnslardan dolayı ben bu tarz mcu yapımlarını seviyorum item 47 ve mandarin kısa filimleri çok güzeldi …duck için kısa bir filim yapılabilirdi mesela veya korg için bunlara filim yapacaklarına bu tarz birşey yapılabilir