Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(and this man a name) #4341

Spoiler vermek gibi olmasın ama maleseff… Stan lee rip

(Gizem) #4342

Tahminlerinin doğru çıkması için kişileri kendileri öldürüyor olabilir bunlar güvenemiyorum

(and this man a name) #4343

Öyle deme en azından sözlerinin eri adamlar

(GENERAL) #4344

ünlü isimler diyor kime göre ünlü biz stan lee yi ünlüden saymıyoruz ki :slight_smile:

(Varrrrya) #4345

Stan Lee mi ölüyor? E Marvel risk almıyor denilmez artık…

(evethearteyes) #4346

Yine listede yokuz maalesef…

(GENERAL) #4347

ünlü isimler diyo sen kimsin ki seni o listeye alsın haa o listeye herkes giremiyor kolay değil öyle

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #4348

Boş ver kanka seneye artık.

(evethearteyes) #4349

Allah allah işe bak yaw

@Kutluhan_Demirok inş dostum…

(meta) #4350

İlahi spoiler da yiyoruz artık biz n’apalım allahı mı bloqlayalım

(İnternet asosyali) #4351

Stan Lee’nin eşi birkaç ay ay önce rahmetli olmuştu, o haberi gördüğümden beri çıkan haberleri endişeyle açıyorum, abimiz zor zamanları atlabilirse torunumu bile gömebilir ama şu kritik zamanı atlatması lazım

(GENERAL) #4352

Aslinda tanidiklarim var; o listeden stan lee nin ismini silebilirim ama bir kosulu var yerine bir isim yazilmasi gerekiyor cunku listeye yazilan kisi sayisi degismemeli evet ne diyorsunuz kendimi feda ederdim ama "amalar"im var iste…

(Varrrrya) #4353

Abi seni şu başlığa alalım. Daha iyi bir başlık. Sen yaz oraya biz gelcez arkandan

(Muhsin Bayram) #4354

Fox giderayak yapmış yapacağını

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #4355

(Winston Smith) #4356

X-Force iptal etmesin Marvel’dan başka bir isteğim yok.

(GENERAL) #4357

ya simdi disney fox un planladigi 13 filmi durdurmamis mi 13 filim 13 eger boyle birsey varsa devam filmi cekecegine reboot yapsin daha iyi :angry::rage::angry::angry::rage::angry::rage::rage:anlasilan x men uzuuun bir sure mcu da yok bari ff erkenden gelsin ya

(Can) #4358

Durdurmamış çünkü Disney henüz Fox’u almadı. Sahip olmadığı filmleri durdurtamaz. Alıp almayacağı belli değil sadece işi ciddiye getirip resmi açıklama verdiler.

(GENERAL) #4359

Biliyorum da :triumph::triumph::triumph: Ya x meni illa mcu ya katilsin istemiyorum guzel bir x men serisi evreni izlemek istiyorum eger 13 filim projeleri varsa bari reboot yapsalar da guzel birseyler izleyelim ya :sob::sob::sob::sob::sob:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #4360

Yoo durdurmak istese durdurur hepsini değil ama daha proje aşamasında olan filmleri.Fakat Disney’in planı gelen filmler stüdyoya neler kazandıracağına bakacak sonra ona göre bir karar verecekler.