Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(Hakan) #4361

Hayırlısı be gülüm. Black Widow filmine hazırlık mı acaba ?

(From here, I can see nine realms and ten trillion souls.) #4362

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded) #4363

Eğer film WS tarzı ajan filmi yapsalar güzel olur fakat yaparlar mı tabi orası ayrı konu.

(Geek Velet) #4364

Sonunda, yıllardır bunu bekliyordun. WW’den çokz daha iyi olur Umarım.Şöyle geçmişten gelen hayaletlerden kaçma çabası ve filmlerde SHIELD’ı yeniden kurma denemeleri. Bu arada diğerine laf atmadan konuşamıyormusunuz demeyin. Elimizde sadece bir örnek olduğu için öyle. Catwoman’ı lütfen film saymayalım.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #4365

@Mehmet_Kaya ve @Kutluhan_Demirok disney’i fox satın alması daha "amerikan anayasa mahkemesi " tarafından henüz onaylanmadı. Onaylanması 1-1.5 yıl sürer onaylan kadar da disney’i fox yapımlarına karışamıyor. Çünkü onay vermedikleri zaman yapacakları projelerin olu ortada kalma ihtimali falan var.:slight_smile:

(KartaL) #4366

@SvartirSandar bence de ayırmanın zamanı gelmiştir.

(Can) #4367

Böyle bir film olmalı ya. Marvel’ın Deadpool’u gibi olur. 100 basarlar 700 rahat alırlar. Birde Hawkeye koy içine tamamdır.

(Kid A) #4368

Bi muhite sormak istiyorum izninizle. Acayip merak ettim.

Muhitte Wonder Woman, Deadpool gibi kahramanların filmleri için tek başlık kullanılıyor. Avengers 3 ve 4 için ayrı başlık kullanılmasına gerek var mı yoksa aynı başlıktan mı tartışma devam etsin?

• Infinity War başlığı yeterli.
  • Avengers 4 başlığı açılsın.

0 oylayan

(KartaL) #4369

Ki zaten var.-

(Kid A) #4370

Başlık kapalıydı. Açılmış zaten, görmemişim. :sweat_smile:

(KartaL) #4371

:smiley: lksduhgasg olur öyle şeyler

(Umur) #4372

En azından set fotoğraflarının paylaşılması için yeni başlık iyi. Daha Infinity War’u izlemeden, 4. filmin set fotoğraflarına bakıp herhangi bir fikir sahibi olmak istemem.

(KartaL) #4373

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #4374

Black Widow filmi MCU’ya hayırlı olsun
Marvel Sinematik Evreni beyaz perdede, Guardians of the Galaxy ve Thor serileriyle evrenin kozmik tarafını, Doctor Strange ve Ant-Man ile mistik ve kuantum alemi tarafını, Iron Man ve Captain America ile de ayakları yere basan, diğerleri kadar doğaüstü olmayan, biraz daha gerçekçi tarafını anlatıyor. Bu organize ve planlı devasa evrende, neredeyse yer aldığı her filmde bahsedilen Natasha Romanoff’un geçmişi, demin saydığım hiçbir cephede yer almıyor. Bugüne kadar gelen her “Abi Black Widow filmi falan?” sorusunu “Neden olmasın?” cevabıyla sektirdi Kevin Feige. Çünkü haklı olarak önünde Ant-Man, Captain Marvel, Black Panther ve Doctor Strange gibi hem karakter olarak hem de düşmanlarıyla evrene büyük katkı sağlayabilecek ve genişletebilecek filmler vardı.

Natasha Romanoff’u seviyoruz, Scarlett Johansson’ı daha çok seviyoruz ama kabul edelim, Black Widow filmini her ne kadar çok izlemek istesek de, MCU için çok da bi’ aciliyeti yoktu. Ta ki, Kevin Feige artık zamanın geldiğine karar verene dek. Hollywood’un en saygı duyulan sitelerinden TheWrap, yazar Jac Schaeffer’in Black Widow solo filmi senaryosu için Marvel tarafından göreve getirildiğini duyurdu. Mark Ruffalo, Twitter’dan filme olan heyecanını paylaştı. Ayrıca Sebastian Stan de Instagram üzerinden filme destek verdi.
image
Film kesinleşirse muhtemel vizyon tarihi için 2020 diyebiliriz. 1 Mayıs, 7 Ağustos ve 6 Kasım için Marvel Studios’un üç adet boşta tarihi var. 1 Mayıs çok büyük ihtimalle Guardians 3, Kasım’a Doctor Strange 2 diyebiliriz, Black Widow’a da Ağustos kalıyor. Benim merak ettiğim konu bunun bir veda filmi yoksa üçleme mi olacağı. 2020’de Scarlett Johansson 10 yıldır 7 filmle bu rolde olmuş olacak ve eğer üçleme olursa en az 5 yıllık bir süreç daha sanki fazla gibi geldi bana.

Neyse parmakları çaprazlayalım, 7 Ağustos 2020’yi düşünelim.

ek: bence bir 3’leme olur. :slight_smile:

(GENERAL) #4375

Film gecmis de gecmesin ve ajan filmi olsun filmde eskilerden ve yeni birilerini de gorsek izlenebilir

(Can) #4376

Black Widow’dan üçleme çıkmaz bence.

(Oozaru) #4377

Zerre ilgimi çekmeyen bir proje.

(KartaL) #4378

Birlemeye bile gerek yok

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #4379

bence çıkar hata ilk film geçmişte geçerken 2 ve 3 filmler günümüz de geçebilir.(bence black wildo, THANOS ile girilen mücadeleden sağa kalanlar da olabilir.) :slight_smile:

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #4380

@Estranged ve @eagle ben sizin aksinizi merakla bekliyorum proje’i . :slight_smile: