Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(KartaL) #4381

Güzel hatunların olduğu her projeyi bekliyorsun sen Oktay sır değil ki bu :smiley:

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #4382

sadece o yüzden değil karakter marvel filmlerin de sevdiğim bir karakter. :slight_smile:

(KartaL) #4383

Biz de yedik :smiley:

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #4384

(Kid A) #4385

Şu resimlerde iyi görünüyor açıkçası.

İlk filmde kötü görünmesinin sebeplerinden biri de kesinlikle Whedon’ın kullandığı pastel renklerdi.

Russoların iki Captain America filminde kullandığı renk paletini çok seviyorum. Fragmanda da bu palete yakın yeniler tercih edilmişti. Umarım aynı renk paleti ile devam ederler.

(Yuso) #4386

black widow filmi güzel olur atomic blonde tarzında olursa ve jennifer lawrencenin yeni filmi de o tarz olacak böyle kadın ajan filmlerine bayılıyorum scarlette tam oturuyor süper bir şey olabilir ama 2020 den önce beklemeyin 21 e dahi sarkabilir film zaten bekleyeni çok değil gibi :smiley:

(Burak Temizsoy ) #4387

Budapeşte’yi görelim. Hawkeye da olsun filmde

(Umut) #4389

DTR_mVTWsAAJnVY

(Kayra Yeşilırmak) #4390

@OzanOkay şu adamı üzmeyin artık. Yıllardır Gambit filmini bekliyor!

(Gambit) #4391

Az önce gördüm şaka sandım. Sonra baktım tarih 1 Nisan’ı falan göstermiyor. Abi bu nedir! Mart ayında başlayacaktı ne güzel. Bu sefer inanıyordum çok yaklaşmıştık ama yine olmadı. Üçüncü yönetmen bu ÜÇ! Yeter ya görelim artık bir Gambit filmi!

(Yuso) #4392

Vizyon tarihlerinde güncelleme geldi
deadpool 18 mayısa alındı new mutantsta 10 ay ertelenmiş.İnfinity warı etkilermi deadpool bakalım görücez box office takip etmek güzel olacak mayıs ayında. İnfinity war 2 hafta erkene alınabilir nisan ayı boş çünkü rahatlıkla at koşturabilirler mümkün almaları çünkü kendileriyle mücadele edecekler mayıs ayında :smiley:

(Kid A) #4393

Topluca bakarsak:

New Mutants’ın ertelenme sebebi filmin yeterince korkutucu olmamasıymış.

Gambit’in yönetmeni değişmişti, bir de yine ertelenmiş.

(Yuso) #4394

Şöylede atalım kısaca tarihleri

bakınızda da new mutants için test gösterimleri çok kötüymüş vizyon tarihine kadar güzel birşey çıkartmaya çalışacaklarmış

(Umur) #4395

Salın artık Gambit’i gözünüzü seveyim.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #4396

Ulan daha deadpool’un fragmanı yok filmi öne çekiyorlar, üstelik infinity war varken. Hangi akla hizmet? Bu neyin kafası? Babam böyle pasta yapmayı nereden öğrendi?

(Şeyda Fırıncıoğlu) #4397

Şu Film Vizyon Tarihlerinin Öne Çekilmesi İşine Sinirlerim Bozuldu Üç Büyük Yapımı Mayıs Ayına Sıkıştırmaları Çok Saçma Olmuş.

Deadpool Neden Mayısa Aldılarki Daha Filmin Fragmanı Yok Bide Gişe Sonuçları Ne Olucak Bilmiyorum Doğrusu Avengers İnfinity War’ın Gişesinin Etkilenmesi Düşmesini Hiç İstemem Bekleyip Göreceğiz.

(#26#) #4398

Deadpool 2 direkt Fox’un, Disney’le bir alakası yok ki. Bu arada vizyon tarihi tercihleri çok ilginç. 3 filmin de gişesi olumsuz etkilenir gibi.

(Kayra Yeşilırmak) #4399

Sebebi neydi ki ? New Mutants’ı anlarım da Deadpool için niye böyle saçmalık yapıldı?

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #4400

disneyi gider ayak baltalamak falan mı istiyorlar acaba? filmin bütçesini disney’e ödettiler ama anlaşmaya göre çekim aşamasına girmiş filmlerin gelirlerinin fox’un eski sahiplerine gelmesi gibi bir durum mu söz konusu acaba? başka komplo teorisi gelmiyor aklıma. çok aptalca bir tercih, çok ama.

(Yuso) #4401

Deadpool ablukaya alindi disney tarafindan :smiley: işi çok zor @Baris_Bulut evet anlasma 2019da tamamlanacak fakat bu tarih degisikliklerinde disneyin payi olabilir diyenler de var