Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #4402

Niye öyle yapsın ki Disney? Kendi filmlerinin gişelerini tehlikeye atar.

(y) #4403

Cevap bulması gereken soruda bu :smiley: bilmiyorum daha oynamalar olur diye düşünüyorum soloyu yaza iterler ,infinity wari 1 hafta erkene alabilirler ABD de.Zaten toplam gişenin yüzde 80i ilk 3 haftada oluyor nerdeyse

(Oozaru) #4404

Ertelenen filmlerden, Fox’un da WB gibi geri zekalı bir firma olduğunu anlamış olduk. Çekimlerin başlamasına 2 ay kala yönetmenin istifası nedir la! Kim bilir adama ne yaptılar?! X-Men markasının bir an önce Fox’un elinden kurtulması dileğiyle…

(Can) #4405

Yalnız Infinity War ile aynı zamana getirmek yürek ister. Herkes mümkün olduğunca Marvel’dan uzak durmak istiyor Fox gitmiş dibine girmiş filmin.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #4406

Arkadaşlar bu bence disney oynun filmler iptal ettirmek için gişe de düşük sonuç almalarını sağlamaya çalışıyor. Çünkü bir gece de 3 film vizyon tarih değiştirilmesi pek mantıklı gelmedi.

İşte bunundan şüpheliyim çünkü gelecek yıllarda yapılacak X-MEN filmlerin marvel stüdyolar ve FOX ortaklaşa yapma ihtimalle de var.

(y) #4407

fox daha disneyin değil aldı da şirketler taşınmadı henüz satın alım da tamamlanmadı abd de onay alması gerekiyor satışın daha çok uzun süre var tamamlanması için.Bu tarih değişiklikleri tamamen fox kaynaklı

(Kid A) #4408

Captain America versiyonu gelmiş.

(Serkan of İzmir) #4409

Tam hangi başlığa atsam diye düşünüyordum AHAHAHAHAHAHA ÇOK GÜZEL YAW

(Kid A) #4410

(Emirhan) #4411

Bu çocuk 1 yılda aşırı geliştirdi kendisini ya. Posterlerinin tasarım sürecini aşırı merak ediyorum bir tasarım öğrencisi olarak. Twitter’dan takip ediyorum ilham kaynağı olması açısından.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #4412

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #4413

Iron Man’lisi yok mu bunun?

(Kid A) #4414

Maalesef. Thor ve Captain America versiyonlar var şu an. Yapar herhalde bundan sonra.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #4415

En iyi Captain America filmine “OF” kısmının gelmesi. :frowning:

(Oozaru) #4416

Conan 20 yıl sonra yeniden evine döndü!

İnşallah saçma sapan team-up’lar görmeyiz.

(Kid A) #4417

“Of ulan ne güzel filmdi be.” şeklinde de yorumlayabiliriz bence.

(evethearteyes) #4418

Vooovvv bu zirve espriden sonra ülkede mizah yasaklanır üstaddddd naptın yaw

(Kid A) #4419

Beğendiysen tut bir tane daha geliyor.

Adam yerde elli bin bulmuş, aramış durmuş ayaklı bin bulamamış.

(Umut) #4420

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #4421

Bu ne şimdi?