Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #4730

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #4731

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #4732

O çok trajik bir sahneydi ya. Gülmemizi beklediler bir de arkasından. Ki Thor’un da olayı hiç ciddiye almaması cabası.

Bruce “Eğer bir daha Hulk olursam geri dönüşü olmayabilir” demişti, yani o anki seyirci için trajik bir sahne olması gereken bir sahne.

(meta) #4733

Hatırlatma hiç onu. yerine koydukları şaka yaratıcı veya komik olsa neyse, aynısını The Incredible Hulk filminde yapmışlardı zaten :man_facepalming:

(Boş İnsan) #4734

Peki asıl benim için trajikomik olay neydi biliyor musun? O sahneye güldüler. Baya bildiğin kahkaha atan falan vardı.

(fza) #4735

Bu açıdan düşünmemiştim hiç, haklısın.

@unratedlogician

‘‘Bakın yere çakılacağım şimdi’’, şakası geliyorum diye bağırıyordu. Aşırı tahmin edilebilir olduğu için dümdüz baktım ekrana.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #4736

Valla bu sahneye üzülmem gerekecegini hiç düşünmemiştim. Bu gülünç durumun arkasında çok acı bir durum olduğunu şimdi fark ettim :disappointed_relieved:

(Umut) #4737

“Lütfen tahmin ettiğim şey olmasın.” derken çakıldı yere :confused:

(İkbal Kartal) #4738

ya bu şakanın geldiğini anlayamayan bir benim heralde ben havada bir dönüşüm sahnesi izlemeyi bekliyordum bruce yere çakılınca öyle bakakaldım

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #4739

Ağlamayacağım !

(fza) #4740

Tüm zamanların en büyük sinema olayı MCU’dur benim gözümde. Onun gibisi gelmedi.

(Martha Kemal) #4742

Mehh AoS ekibi yok. Sadece müziği dinlemek için izledim.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #4743

Onlar her zamanki gibi üvey evlat muamelesi görüyorlar. Ben alıştım.

(Martha Kemal) #4744

Hayırdır ya MCU onlardan üvey evlat muamelesi görür asıl.

(ahmet kara) #4745

(Martha Kemal) #4746

20 yıl olunca da S2DI0S yazarlar zaar.

(Cenker Karace) #4747

Resim , Assemble çok güzel (full resolutionlusunu bulmak lazım ama) ama çağırılmadıysa Clark Gregg’e büyük ayıp olmuş…çağırıldığını lakin müsait değil diye gelemediğini varsayacağım…Başka kimler eksik diğer ajanlarda eksik sanırım Sam Jackson dahil…bak bilemedim…

(Kid A) #4748

İyiymiş, kötüymüş, tutarlıymış, tutarsızmış, formülmüş, değilmiş, başarılıymış, başarısızmış, her şey bir kenara. Bu güne kadar böyle bir şeyi bu kadar minimum sıkıntıyla getirmek kolay bir iş değil.

Her biri milyon dolarlık oyuncu ya.

Helal olsun sana şapkalı adam.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #4749

Hehehehehe

(Kid A) #4750

bittik