Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(Hakan) #4772

Chris Pratt uzun bir süre daha MCU da yer almak istiyormuş.

Avenvers 3 ve 4 te varlar. 2020 de GoG 3 geliyor. İsteği olmuş gibi.

(Hear me and rejoice) #4773

Bizde istiyoruz kalmasını ama avengers 4 te olduğu kesin değil castta gözükmüyor çünkü ve çekimler bitmek üzere

(fza) #4774

Bir görsel gördüm de aklıma geldi: Keşke Cap ve Wonder Woman’ın birlikte yer aldığı bir one-shot hikaye yazılsa. Çok büyük zevkle okurum. Çok benzer karakterler.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #4775

@Yusuf çekimler bitti bile eğer İMDB bakarak olup olmadığını kesin değil diyorsan İMDB pek güvenmem bence. :slight_smile:

(Hakan) #4776

Avengers 3 te yer alacak olan bir ekip neden 4 te yer almasin ki, ölecek olsalar 2020 de filmi gelmezdi.

(Hear me and rejoice) #4777

Valla doğrudur umarım çünkü star lordu izlemeyi çok seviyorum cast listesinde göremeyince üzülmüştüm ilk dediğin gibidir de görürüz 4 te de @H3NRY aynen olması lazım gözükmeyince listede filmde de yoklar sandım

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #4778

hepsi ikinci filmde de var. daha ilk filmin çekimleri temmuz sonu gibi bittiğinde, zoe saldana (gamora) “gauntlet için ağustosta çekimlere devam edeceğiz” demişti. hatta buradan filmin adı infinity gauntlet olabilir deniyordu… keza nebula karakterini oynayan oyuncu sette görünmüştü…

çekimler biteli 1 ay oldu. kocaman bir thanos pastasıyla kutladılar.

(Oolong) #4779

GotG v3’ten sonra kadro kesin değişir. Şimdi ki kadrodan sadece Rocket ve Star Lord’un kalacağını düşünüyorum.

(GENERAL) #4780

Degisen olmaz belki mantis 3.filmde olmaz o kadar

(Hakan) #4781

Grood da olur nasıl oyuncak satacaklar. :smirk:

(Oolong) #4782

Nefret ediyorum! 2.filmde ki aptal dans sahnesi yüzünden, yaratık ile olan dövüşü doğru düzgün izleyemedik.

(Hear me and rejoice) #4783

Aynen kutladılar da imdb de hala filming statüsünde

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #4784

imdb herkesin wikipedi gibi kullandığı bir site. resmi kaynak olarak bakma.

(Hear me and rejoice) #4785

Venom da çekimler bittiği duyurulduğu gibi imdbde de post production statüsüne geçti film ama burada hala devam ediyor bilmiyorum.Yok resmi olarak bakmıyorumda başka kaynakta yok pek. Gezinmek güzel imdb de :smiley:

(fza) #4786

İnşallah Quasar gelir. Çok havalı duruyor. Gerçi Gamora da çok havalı duruyordu konsept çizimler ve çizgi romanlarda ama sonuç kezbanımsı cılız bir karakter. Assassin olduğuna dair ikna edici bir ey göremedik doğru düzgün.

(Oolong) #4787

Quasar ve Adam Warlock’lu GotG efsane olur.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #4788

ben gamora seviyorum, laf söyletmem.

(fza) #4789

Ya saçı kısa bir tane kadın var ya. Onu diyecektim, isimleri karıştırdım. :DDD

Çizgi romanlarda olduğu gibi görsek ben de severdim, film evreninde yumuşak geliyor bana. Daha sert ve tehditkar olmalıydı bence. Gözlerini direkt beyaz yapmamaları da etkisini azaltan unsurlardan. Drax’ta da aynı durum geçerli.

(Hear me and rejoice) #4790

Bir şey sorucam sizlere nebulayı sizde benim gibi gereksiz buluyormusunuz

(fza) #4791

İkinci filmde hislendirdiler biraz ama çıkarsak çok büyük bir kayıp olmaz; özellikle ilk filmde.