Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(y) #4792

Yani olmasa hiç bir eksiklik hissetmiyeceğim bir karakter. Gotg 2 de önem kazandırmaya çalışmış james gunn ama başarısız olmuş bence nebula konusunda

(fza) #4793

Daha önce de dediğim gibi: James Gunn tek başına yazmamalıydı; filmin ilk yarısı kelimenin tam anlamıyla berbat! Taserface şakasının bin kere yapılması filan gibi şeyler var bolca. 3.filmi de kendi başına yazdı, o yüzden umudum yok iyi bir şey çıkacağından her ne kadar GotG2’nin 2. yarısı güzel olsa da.

(y) #4794

Taserface şakasına çok güldüm ben sinemada izlerken:D Onun dışında katılıyorum.Birde önceden adam warlock olucak diyordu geçenlerde hiç bir zaman kesin konuşmadım gibi bir şey dedi facebookta.Sürekli açıklama yapıyor.Defalarca avengers 4 te adam warlock olmıyacak dedi ama hala olucağını düşünüyorum ben bi ihtimal

(GENERAL) #4795

O sakaya nasil guldun ya

(y) #4796

Gemi patlamadan önce yapılana çok güldüm nedense bilmiyorum birden haykırdım :smiley:

(Can) #4797

Nebula olmasa zaten Thanos hakkında fazla şey bilmeyeceğiz ki. 2 filmdir Thanos’un manyaklıklarını bize anlatan o. Onun dışında Skurge gibi gereksiz bir karakter değil.

(Hakan) #4798

Chris Hemsworth’ün dediğine göre “büyük, iyi bir” bir senaryo gelmedikçe yeni bir Thor filmi göremeyecekmişiz.

(Can) #4799

Yani Thor kral olarak bir kenara çekiliyor.

(Cagri Akgur) #4800

Çünkü ek çekimler yapılacakmış yazda :slight_smile: o yüzden filming diye yazıyor hala bir yanlışlık yok

Bu arada imdb wikipedia ya göre daha güvenilir yapısı gereği

(y) #4801

Acaba thanosun geçmişi ve black orderin geçmişi olucakmı avengers 3 veya 4 te çeksinler bluraye koysunlar silinen sahnelere thanos ile ilgili bir sürü şey istiyorum yalnızmıyım arkadaşlar :smiley:

(Hakan) #4802

Yazdıklarına katılmakla birlikte bu Avengers 3 ve 4’ten önce solo Thanos filmi gelseydi keşke çok kral olurdu. :slight_smile: Doğumundan son MCU filmine kadar kendi açısından yaşadığı olaylar.

(y) #4803

Aynen özellikle thanos yükseliyor çizgi romanından sonra çok istedim solo thanos filmi.

(Denizcan Sel) #4804

Arkadaşlar solo Thanos istiyorsunuz iyi hoş da bu filmleri adamlar babasının hayrına yapmıyor ki, ucunda bu denli para olmasaydı MCU diye bir şey olur muydu sizce? Hadi yaptılar diyelim hard geekler harici kim gidecek ki, hani ne kadar güzel olabilir solo Thanos filmi,

(y) #4805

Dediğim çizgi roman tam bir kanlı uzay macerası aile dramıda var biraz.Ama yaparlarsa harika olur ve foxda olan karakterlerede ihtiyaç yok mevcut olanlar ile birebir aynı hikaye genişletilerek yapılabilir rahatlıkla

(Mehmet Can) #4806

Fotoğrafta olmayanlar;

Tom Hiddleston
Bradley Cooper
Andy Serkis
Martin Freeman
Jeff Bridges
Edward Norton
Mickey Rourke
Natalie Portman
Idris Elba
Anthony Hopkins
Hugo Weaving
Dominic Cooper
Stellan Skarsgard
Ben Kingsley
Guy Pearce
Jaimie Alexander
Benicio del Toro
Aaron Taylor-Johnsson
James Spader
Daniel Brühl
Rachel McAdams
Mads Mikkelsen
Tilda Swinton
Sylvester Stallone
Michael Keaton
Marisa Tomei
Cate Blanchett
Forest Whitaker
Josh Brolin

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #4807

Olmayanlar da eklenince oyuncular kucak kucağa otursa bile sığamazlardı kadraja.

(Mehmet Can) #4808

Gelme imkanları olsaydı daha büyük bir yer bulurlardı veya farklı bir konsept yaparlardı kesinlikle.

(Burak Temizsoy ) #4809

Glen Close, Rene Russo, Lee Pace, Christopher Ecclestone, Tommy Lee Jones ulan kaç gündür yaz yaz bitmiyor eksikler :slight_smile:
Daha Thor’un war badileri var :slight_smile:

(Ertunç Doğan) #4810

MCU nun evrenin bir parçası olmaktan hoşlanmayan bir kitlesi var. Gelmeyenlerin yarısı o kitleden

(Ertunç Doğan) #4811

Ben o badilerden olsaydım davetiyeyi bile yırtardım.