Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(Oozaru) #4812

Thanos’un geçmişi ile ilgili bir şeyler görürüz kesin.

Hatta şu çizgi romandan bir kaç sahne görürüz bence.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #4813

(Cenker Karace) #4814

Hoş olurdu belki…kadro bu kadar kalabalık olmasaydı…kime sahne vereceklerdi…Winter Soldier’daki Batroc kadar sahne alırdı tahminen…

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #4815

Kardeşim süper kahraman filmlerine bir hayli uzaktan ve alaycı bakıyordu. Bir seri yapalım dedim ve ilk Iron Man filminden başlayarak seriye daldık. Dün en son Civil War ı da devirdikten sonra sıkı bir Marvel ve Kaptan Amerika hayranı oldu çıktı :smiley:

(Oozaru) #4816

Kardeşin doğru yolda.

#TeamCap

(Can) #4817

Ben o Thanos’un çirkin bir şekilde doğduğu anı görmek istiyorum film başında.

(GENERAL) #4818

Cirkin derken ???

(Geek Velet) #4819

MCU’dan silmek bile istiyorum. :slightly_smiling_face:

(Oozaru) #4820

Tipi ve cilt rengi ailesinden daha farklı. Farklı doğunca annesi bunu öldürmek istiyor. Hatırladıklarım bu kadar. Thanos Yükseliyor’u okursan daha geniş bilgi edinebilirsin.

(GENERAL) #4821

Hic bilmiyordum ya cok ilgincmis hayatina bir bakicam

(Umut) #4822

Çirkin falan değil nereden çıktı?
Şu tatlılığa bakar mısın

(y) #4823

İşte bunların inifinity war veya avengers 4 te olması lazım silinmiş sahne olarak bulunsun yine. Thanosun geçmişini iyi vermeleri lazım

(GENERAL) #4824

Acidim ya

(Can) #4825

Thanos hastalıklı doğduğu için böyle olağanüstü bir fiziksel güce sahip belki.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #4826

Winter Soldier’dan sonra Cap hayranı olmamak harbi zor.

(Ali) #4827

He chose the wrong side.

(⏬) #4828

Şaka maka kimse yok sayılır lan resimde, bomboş duruyor platform. Oldu olacak Rdj-Evan-Lee-Fiege bi selfie çekip atasalarmış, hiç zahmete girmeselermiş.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #4829

Clark Gregg olsaydı öyle demezdin :smiley:

(⏬) #4830

tumblr_nn667wYeK21t0lno0o2_500

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #4831

Tamam ben de farkındayım da, Clarg Gregg olsaydı bunu söylemezdin diyorum, tabi şakasına.