Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(⏬) #4832

Ya ben de şakasına diyorum, ama gifi gecikmeli yükledim

(Mehmet Can) #4833

Yoo çok rahat sevmeyebiliyorsunuz. :slight_smile:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #4834

Seni gidi özgürlük düşmanı.Yakın bunu.

(meta) #4835

Çizgi romanları geçtim, MCU’yu öyle yakından takip etmeyenler de genelde Cap’i pek sevmiyor ya. Civil War’da casual izleyecilerden kimle konuşsam Tony’i tutuyordu mesela.

(fza) #4836

Civil War’da Tony’ye gerçeği bilip de söylemediği ortaya çıktığından beri ‘‘Adam değilsin’’, gözüyle bakıyorum. Öncesinde de Team Iron Man’dim ama severdim Cap’i, no more fam…

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #4837

Chris Evans faktörü olmasa tam haterı olunacak adam Cap. Aldığı yanlış kararlara rağmen oyuncunun sempatikliği nefret etmemeni sağlıyor resmen.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #4839

@BayRodley Hacı düşündüm düşündüm nerede fikir ayrılığına düştüğünü anlamadım.

(Ali) #4840

Ciddi ciddi uykum geldiğini anladım şuan. Neyse daha fazla gönderi atıp saçmalamak istemiyorum ki zaten okuduklarımı da anlamıyorum. Teşekkürler eski teletabi.

(Denizcan Sel) #4841

Oo Civil War muhabbeti dönmüş, Cap adam değildir net.

(Dilay) #4842

Beğeni hakkım yok ama siz “Cap adam değildir” yazan her gönderiyi beğendim sayın. #TeamIronMan

(Berdan ) #4843

Ne ara bu TeamIronMan’ciler çoğaldı muhitte ya. Bunun geldiğini göremedim.

(GENERAL) #4844

Ansizin geliriz geldigimizi bile goremezsin
#TeamIronMan

(Hakan) #4845

C.A dan nefret ederim. W.S nin elinde galiba Captanin kasedi var. Başka bir açıklaması yok. Team Ironman.

(Cenker Karace) #4846

Captain America’yı tek sediğim zaman Hydra’yı yönettiği zamandı…:grin:

(Go down swinging.) #4847

Civil War öncesi de dedik, Tony adamdır dedik. Cap adam değildir dedik. Demeye devam ediyoruz.
#TeamIronMan

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #4848

Haydaaaaa

(GENERAL) #4849

Hail Hyrda Bro

(C.B.B) #4850

unnamed
Attention all S.H.I.E.L.D. agents, this is Steve Rogers. You’ve heard a lot about me over the last few days. Some of you were even ordered to hunt me down. But I think it’s time to tell the truth. S.H.I.E.L.D. is not what we thought it was. It’s been taken over by HYDRA. Alexander Pierce is their leader. The S.T.R.I.K.E. and Insight crew are HYDRA as well. I don’t know how many more, but I know they’re in the building. They could be standing right next to you. They almost have what they want. Absolute control. They shot Nick Fury. And it won’t end there. If you launch those helicarriers today, HYDRA will be able to kill anyone that stands in their way. Unless we stop them. I know I’m asking a lot. But the price of freedom is high. It always has been. And it’s a price I’m willing to pay. And if I’m the only one, then so be it. But I’m willing to bet I’m not.

Buralar Starkçılara kalmış gibi. Başbuğ Rogers’ı yedirmeyiz. #Team Cap Assemble!
unnamed (1)

(Denizcan Sel) #4851

(Umut) #4852

Nasıl da gözlerinin içine baka baka yalan söylüyor…
tumblr_oufsiyC6hR1rpf3pso7_r1_400