Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(and this man a name) #4873

Sen istiyor rol verecek 100 dolar

(Hakan) #4874

(buzlulimonata) #4875

Niye ki? Bucky Cap olursa güzel olur.

(Hakan) #4876

Ironman’in olmadığı bir evrende olabilir. #TeamIronman

(GENERAL) #4877

Cap czgrmnd ve mcu da temsil ettigi belli degerler var bu yuzden stevein temsil ettigi captain unvanini buck alamaz o sadece kalkani alicaktir ama captain olarak degil bu evrenin captaini baskasi olucaktir belki c.marvel olabilir

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #4878

Abi bu kafa hangi kafaya Bucky saten çizgi romanlar da captan americak oldu. Ayrıca captan americak ve captan marvel ayrı kişiler onu geçtim Bucky’i captan americak yardımcısı captan marvel değil. :slight_smile:

(marko) #4879

Captan Ameriçak ve Bucky

image

(GENERAL) #4880

Bucky czgrmnda cap oldu ama mcu daki bucknin steve gibi bir cap olucagini sanmiyorum kalkani alir ama bir captain america olamaz bence

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #4881

Neden olmasın söylermisin?

(GENERAL) #4882

Cap ön planda duran bir karakter bir lider ama bucky oyle degil gibi daha cok yan tarafda kenarda durucak biri gibi

(GENERAL) #4883

Guzel soru :grinning::grinning::grinning::grinning: bir an sorguladim neden diye cevap aradim lann bak buldum cevabi cok uzattim lann adam starkin anne ve babasini öldurmus :grinning::grinning::grinning:
#TeamIronMan

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #4884

Yani bence hiç değil en az Steven gibi liderlik özellikler olan bir bence.

(Mehmet Can) #4885

Deney faresi bir adam ile dahi bir adamı lütfen aynı kefeye koymayın. Eğer o şişe işe yaramasaydı Captain diye biri olmayacaktı…

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #4886

Gelelim Disney-Fox-Comcast üçgenine. Disney’in Fox’ı 52.4 milyar dolara satın alacağını açıkladıktan sonra “anlaşma tamamlandı, Fox artık Disney’in” gibi davranmış olsak da işin aslı öyle değil. Fox’ın Disney’e satışı ancak bir yılda tamamlanabilecek. Zira daha bir sürü konuda görüşmeler devam ediyor. Ayrıca devlet anlaşmayı inceleyip ortada sorun olup olmadığını inceleyecek. Hatta 19 martta mahkeme anlaşmanın anti-tröstlüğe uygun olup olmadığı, yani bu anlaşmayla Disney’in tekel olup olmayacağı incelenecek. Kısacası Fox henüz Disney’in olmadı. Gelen yeni haberlere göre Universal’ın sahibi olan Comcast, Fox’ı Disney’e bırakmak istemiyor. Disney’in satın alma girişiminden önce Comcast, Fox’ı en az 60 milyar dolara satın almak istedi ama dev stüdyonun sahibi Rupert Murdoch, Comcast’e güvenmeyip şirketi Disney’e satıyor. Haberlere göre Comcast tekrar Fox’u satın almaya çalışabilir. Ama önce 19 martta başlayacak mahkemenin sonucu beklenecek.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #4887

:raised_hand_with_fingers_splayed:t6:

(Mehmet ) #4888

O deney faresi olmasaydı Tony Stark diye biri olmayacaktı ? :confused:

(Denizcan Sel) #4889

What the f

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #4890

(Mehmet Can) #4891

Kusura bakma ama Tony’nin annesini Steve mi gondikledi?

(meta) #4892

Hydra’yı alt etmeseydi dünya mı kalırdı ortada denmek isteniyor sanırım. “Savaşı unutma, Kaptan’a dil uzatma sebepsiz. Sen belki yine olurdun ama baban kimdi bilemezdin şerefsiz.” gibi :l