Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(Serkan) #5340

Aynen benim de aklıma direkt Fallout geldi.

(Yanıyorsun Fuat Abi) #5341

Yazar: Donny Cates (Bu adam bu kadar seri vermeyin patlayacak bir yerde
Çizer: Ariel Olivetti
Çıkış Tarihi: Temmuz
An İtibariyle Cyclops
29573120_795992783933107_6713752506326852840_n

(Yuso) #5342

Bu sefer gerçekten geliyor

(İsmail) #5343

Nihayet Fantastic Four duyurusu geliyor sanırım.

(Zaten ölüyüm diyorum.. Ve hareket ediyorum..) #5344

Kaç kere daha deneyecekler acaba. Yetti be

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #5345

Bu sefer film değil galiba çizgi roman. :slight_smile:

(Zaten ölüyüm diyorum.. Ve hareket ediyorum..) #5346

O zaman umurumda değil. :smiley:

(Can) #5347

(Why do we fall, Bruce?) #5348

YEP!!

(Umut) #5349

@FranklinRichards Yetiş

(öğnkü) #5350

Dan Slott yazıyor aa ne güzel. ^.^

(Berkay Küçük) #5351

Allahım Goooooooooooool
Haykırın Ulaaaan

Wait a minute posterde Franklin ve Valeria posterde yok yav neden ki?

(İsmail) #5352

Dan Slott, mevcut halde Marvel bünyesinde olan yazarlar içinde Fantastic Four’da en çok görmeyi istediğim isimdi. Kendisi Marvel tarihi hakkında en çok birikime sahip yazarlardan biri ve Fantastic Four’a olan sevgisini de her fırsatta gösteriyordu. Ayrıca Fantastic Four franchise’ının regular veya semi-regular karakterlerini içeren Thing, Silver Surfer ve She-Hulk gibi serilerde hep iyi işler çıkarmıştı. Amazing Spider-man’deki düşüşünü de seriyi 8 yıldır yazdığı için anlatacak hikayesi kalmamasına bağlıyorum. Yani umutluyum Slott’tan, Pichelli de zaten harika çizer, o da ilk 5 tercihimden olurdu herhalde. Helal olsun Cebulski hocam, gerçek Marvel geri dönüyor be!

(Salih Alp Gökçek ) #5353

image

(İsmail) #5354

Invincible Iron Man #598 Spoiler

Doom da baba oluyor hocam bu arada, Bendis’in evrene son hediyelerinden.
https://www.bleedingcool.com/2018/03/28/bendis-leaves-marvel-present-doctor-doom/

(Yanıyorsun Fuat Abi) #5355

Şimdi tek beklediğim X-Men Blue ve Gold bitirilip Uncanny X-Men’in yeniden kurulması.

(Berkay Küçük) #5357

Bendis’in Jessica’ya vedası. Marvel’dan temelli ayrılıyor gibi yazmış. Beni bile duygulandırdı.

(Berkay Küçük) #5359

CLICKBAIT!
Paylaşmayın abi böyle içerikleri. Popüleritesini Fantastic Four ne zaman yitirmiş? Fantastic Four’un ölüsü 30000 satıyor aylık şuan Avengers o kadar satmıyor.
En popüler ekiplerinden biri demiş hanımefendi peki kendisi Dc’nin Doom Patrolu X-Men’e karşı, Marvel’ın Justice League’e karşı Avengers’ı sürmesi gibi yıllardan beri süregelen bir çok atılım olmasına karşın Fantastic Four’un nasıl eşsiz kaldığının farkında mı? İzlediği karakterlerin çoğunun Fantastic Four çizgi romanlarında ortaya çıktığının farkında mı? Filmler başarısız olabilir ancak Fantastic Four markası X-Men ve Spider-Man ile birlikte Marvel’ın elindeki en iyi markadır bu değişmez.

(Oneironaut) #5361

İlk iki film gayet iyiydi yalnız.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #5362

İlk fantastik dörtlü film eleştir puan %27 izleyici puan %45
Al bu da film gişesi :

Bu da 2.film :

Eleştirmen puan %37 izleyici puan %51

Beğendiğiniz bir şey iyi demeden önce genel de nasıl bulunmuş. Gişesi nasıl onada bakın.