Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(Kid A) #5363

Oktaycığım biraz sakin, canım benim.

(Berkay Küçük) #5364

Eğer gişeye bakarsan gelmiş geçmiş en iyi film Titanic
Eğer eleştirmenlerin eleştirilerine bakarsan “Metacritic’i baz aldım.” Moonlight gelmiş geçmiş en iyi 10 filmden biri.

Eleştirmenlerin eleştirileri filmi izlemeden önce baz almak için iyi bir kaynak oluşturur evet ama Entertainment Weekly gibi magazin gazetelerinin de eleştiri statüsü var mesela. Zaten günümüz eleştirileri birbirinin kopyası yapmacık sinema hakkında nitelikli görüşü zayıf argümanlara evriliyor. Bu yüzden güvendiğim eleştirmenlerin eleştirilerini baz almayı tercih ediyorum. Çünkü eleştiri bir sanattır ve bu sanatın mensubu olan pek çok kişi bu mesleğe olan saygısını yitirmiş.

Ayrıca:

Böyle düşünen başkaları da varsa lütfen belirtsinler ona göre muhiti bırakacağım.

Umarım yapıcı olmaya çalıştığımı kırıcı olmamaya çalıştığımı anlıyorsundur.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #5365

Evet, çünkü who the hell cares about personal opinions.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #5367

Evet kişisel görüşlerin söyleyebilirsiniz ama bunun derken savunduğunuz şey genel de nasıl göründüğüne dahil bir az araştırın.

(İsmail) #5369

Dört dakikaya sığdırdıkları bilgi yanlışları rahatsız etti beni daha ziyade, Sue’un da Reed gibi dahi olduğunun söylenmesi, Marvel’ın Fresh Start ile evrene reset attığının ifade edilmesi gibi. Bir de bilgiye araştırarak ulaşmanın öneminden bahsetmesi, videolarının güzel bilgilerle süslü olduğunu ididia etmesi vaziyeti iyice komik hale sokmuş.

(Berkay Küçük) #5370

İlk dakikadan sonra kapattım. :confused:

Çizgi roman okuyucuları da bu karakterleri unutmaya başlamışken

dedi ve
tenor (17)

(Oozaru) #5372

Babamın kızı olsaydı bu kadar savunmazdım şahsen.ahsjsjdld

(Varrrrya) #5375

Oktay sevdiği insanlar tartışılırken bu moda giriyor vallaha

(Kid A) #5376

Yalnız Oktaycığım

dedikten sonra

diyerek kendinle çelişmiş olmuyor musun?

(Dovahkiin) #5377

Abartmayın bu kadar ya. Tartışacak ne var öpüşüp barışın :raised_hand_with_fingers_splayed:

(Oozaru) #5378

Ya bırak! Kavga çıksında izleyek.

(Dovahkiin) #5379

Şşşt ! Ortamı yumuşatmaya çalışıyorum sen eline popcorn almış bekliyorsun pusuda :grin:

(Serkan of İzmir) #5380

Arkadaşlar sevdiğiniz şeyleri hunharca savunmak karşı tarafın o şeyden daha fazla nefret etmesinden başka bir işe yaramıyor. O yüzden hadi öpüşün barışın kavga görmek istemiyorum bu forumda. :d

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #5381

Muhit ne hale geldi ya. Eskiden kaos ile beslenen yazarlar gelirdi olay büyürdü. Şimdi öpüşüp barışın diye gelen tipler var. Vallahi biz Lütfü’yü özledik.

(Berk) #5382

Matt Damon Spider-man Sequel için villain baş rolünü reddetmiş.

(Varrrrya) #5383

Sen kimsin ulaa, seni alır Quaresma’nın yedeği yaparız da dua et Quaresma’mız yok

(Koray ) #5384

Onu reddeden Thor 3’te tiyatroda Loki’yi canlandırdı

(GENERAL) #5385

eveeet matt damon, artık seni tanımıyorum

(Kid A) #5386

@EmirBK ne diyorsun bu işe?

(Varrrrya) #5387

Olum fsmmsmxdkgkdlfkgkdgdkm sokma beni bu ateşe, seviyorum Mehmet’imi