Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(⏬) #5388

Villain demişken ne Osborn olurdu bee.

bene2-620x400

(Berk) #5389

Damon kabul etseydi asıl o zaman şaşırırdım. Pek bu janrada baş rol oynayacak biri değil. Cameo olarak yer aldı bu bana yeter demiştir.

(ahmet kara) #5390

Baş kötü Mysterio olacak heralde tahminim :slight_smile:

(Yuso) #5391

Sonynin tek başına yaptığı filmlerdeki villianları değil de kullanılmayanları yapıyorlar o yüzden mysterio yüksek ihtimal katılıyorum

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #5392

Hayır

Vallahi böylesi daha iyi. :slight_smile:

(Berk) #5393

OMG, bu Fox harbiden eğitilmez bir stüdyo. Hamm ile anlaşmışsın çekime gitmişsin utanmamış kesmişsin sonra Banderas ile çalışmak istemişsin. Halbuki New Mutants ilk trailerı gayet farklı tonda hoş bir film görüntüsü vadetmişti. Neyse öyle yayınlasaydınız işte. Min-Max gişesi belli bir franchise bu. Şapkadan tavşan çıkmaz.

(Geek Velet) #5394

@FranklinRichards
@Oktay_Sigirci1
Arkadaşlar yavaş, ikinizi de çok severim ama farklı görüşler yüzünden “sert” tartışmayın lütfen :pray:. Tartışmayı ben de severim ama iş hakarete varmış Oktay Abi. Lütfen fikirlerinizi paylaşın ama hakaret başka bir şey. Lütfen. :slightly_smiling_face:

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #5395

@Ege_Topoyan Merak etme ortam sakınleşti.

(Berkay Küçük) #5396

Yazdıklarımın hiçbirinde kırıcı bir şey olmadığını düşünüyorum. Biri kırıldı ise amacımın bu olmadığını bilinmesini isterim.

Ayrıca:
Muhit dışında günlük hayatımda doğrudan bilgi aldığım yayın araçları, takip ettiğim bazı kanallar ve bir podcast dışında herhangi bir sosyal mecrayı takip etmiyorum. Çünkü vaktim yok. Bahsi geçen Ezgi’nin Kanalı adlı youtube kanalını takip etmiyorum ancak içeriklerin yapılış amacının ve vasfının farkındayım. Yinede bu tarz içeriklerde sadece bahsedilen içeriği eleştirmenin taraftarıyım.
Bahsedilen Fantastic Four içeriğinde yanlış bilgiler var hemde oldukça. Kendimce bu videodan çıkarttığım içerik sahibi çizgi romanlar hakkında bazı yanlış edinimlere sahip. İçerik sahibine içeriği hakkında bir geri dönüşte bulunmak zorunda değilim çünkü takip etmiyorum aynı şekilde kanalı takip eden bir kişi beni ilgilendirmez ancak muhit beni ilgilendirir çünkü burada doğrudan bilgi alışverişinde bulunuyoruz. Burada her konuda bir çok arkadaştan bir çok bilgi edindim.Elimden geldiği kadarıyla da kendi bilgilerimi burada paylaşıyorum. Mevzu sadece hoşuma gitmeyen bir içerik te değil. Hoşuma gitmeyen bir içeriği takip etmem olur biter. Burada sorun sen dahil bazı arkadaşlarımızın bu içeriklerden yanlış bilgiler aldığınızı fark etmem.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #5397

(yazarı tarafından geri alınan gönderi, bildirilmediği takdirde 24 saat içinde otomatik olarak silinecek.)

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #5398

@FranklinRichards dün ki ve bu sabah ki tartışmalar da dolayı özür dilerim. Daha önce yazmıştım ama yinede yazayım benim %55 engelli raporum var sıkıntım zeka geriliği ve aşırı sınırlı bir adamım bir de haksızlık yapıldığını düşündüm bir konu olunca tutamıyorum saçmalıyorum.

(Berkay Küçük) #5399

Engelli raporu sadece bir rapor sen o lanet rapordan çok daha fazlasısın bunu unutma. Kendini asla bir kağıt parçası ile sınırlama.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #5400

çok dürüst olacağım, eğer işi inada bindirip savunma moduna geçmezsen, sende en ufak zeka geriliği belirtisi yok… buna yemin edebilirim. sadece; sevdiğini söylediğin ve takip ettiğin bir şeye başkalarının “yanlış bilgiler veriyor bu” söylemlerine inat edip diretme yeter… ama tabi bu senin elinde olan bir şey de olmuyor anlayabiliyorum ama bu yönde çabalamaya çalış derim.

(Serkan) #5401

(Ali Abaday) #5402

Bir ara readcomiconline.to vardı ama son halini bilmiyorum. Marvel kendi sitesinde eski sayıları bedava veriyor bir de tabii Marvel Unlimited var.

(Ali Abaday) #5403

Bu arada dün vimeo’da iptal edilen Deadpool animasyonunun kısa bir test videosu vardı. Doğal olarak hızlıca silinmiş ama gören olur ve adresi söylerse çok sevinirim.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded) #5404

Bu posterleri ilk defa görüyorum ne kadar güzel.

(Kayra Yeşilırmak) #5405

Ultron posteri çok başarılı :+1::+1::+1:

(öğnkü) #5406

Spider-Man için Alex Ross’a niye poster yaptırmadılar acaba yav.

(Kubilay ) #5407

Stan Lee vefat etti diyorlar :expressionless: