Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(Gizem) #5408

Kötü 1 Nisan şakalarındandır

(Kubilay ) #5409

Galiba öyle,ilgili sayfa kaldırmış sanırım,bulamadım.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded) #5410

(Zaten ölüyüm diyorum.. Ve hareket ediyorum..) #5411

Düşündürücü.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded) #5412

(Zaten ölüyüm diyorum.. Ve hareket ediyorum..) #5413

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #5414

birincisi; infinity war’un devamı olan bir film ile bu koca bir ne alaka…
ikincisi; civil war’da işlendi denebilecek bir olaydan sonra heleki infinit war’dan sonra bunun neresi “oooo shit” oluşturabilir…
üçüncüsü; 4. film spoiler isim olacak deniyor… bunun neresi spoiler… eğer dağıldığını söylemek spoiler’sa e zaten bu isim her zaman spoilerdır…

yani kısaca koca bir yalan.

(Can) #5415

Logo çok fan made duruyor.

(öğnkü) #5416

Birisi Uluç’a Avengers Disassembled ile Civil War’un çok farklı olaylar olduğunu anlatsın, ülkemde daha kaliteli fanboy istiyorum çabuk.

(Yuso) #5417

Böyle olmaz çünkü isim zor okunuyor.Komik ama gerçekten bunlarda düşünülüyor film isimlerin de :smiley: Basit ama güçlü bir isim olması lazım.Ya the new avengers olacak ya da infinity gauntlet

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #5418

disassambled okumuş biri olarak ciddiye almıyorum seni…

(Finally #Woken) #5419

Thanos 2. filme de duyruldu dissambled filan olmaz bence

(Yuso) #5420

(Can) #5421

Gotg 1’de Spidey easter egg’i. Mickey Mouse’ta var. Evren tutarlılığı açısından tehlikeli bir durum.

(Doğan) #5422

O meşhur kimsenin bulamadığı Easter Egg mi bu?

(Koray ) #5423

Acaba James Gunm’nın bahsettiği meşhur easter egg bu mu

(Can) #5424

Yeni bulunmuş bu ama o değildir. Çünkü çok küçük bir detay bu.

(⏬) #5425

Valla duruyo orada.

(Finally #Woken) #5426

Thanos hot toys figürü

Summary

(Can) #5428

Spidey orada var ise bu demek ki Spider Man’i sadece MCU’da bir çizgi film karakteri gibi bir şey olarak alıyoruz o zamanlar hakları ellerinde yok diye yapmışlardır. Ama haklar gelince direkt evrendeki bir karakter oldu üstelik Civil War sonrası o ikonik maskesine kavuşan biri için Civil War öncesinde öyle bir çıkartma… Çok ciddi bir sorun bu :smiley: