Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(Cenker Karace) #5429

Red Hood 'da olabilir bak :grin::grin::grin:

(Yanıyorsun Fuat Abi) #5430

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #5431

unnamed%20(5)

(Go down swinging.) #5432

Game Informer dergisinin bu ay kapağında Marvel’s Spider-Man var. Bunun şerefine bize yeni görüntülerle dolu bir fragman sunan Game Informer, aynı zamanda yarın çıkan dergilerinde oyunun çıkış tarihini açıklayacak.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #5433

Bu oyun bu zamana çıkan tüm Spider-Man yapımları içerisinde (film,animasyon,oyun) Spider-Man’in muhteşem epik potansiyelini en iyi ve en doğru şekilde yansıtacak gibi görünüyor.

Salınma sahnelerinde yerimde duramıyorum resmen.

(Go down swinging.) #5434

Spidey’in hızını ve esnekliğini harika yansıtmışlar ya. Karakteri anladılarsa bu oyun olmuştur benim için.

(🔄) #5435

CHfXjB2fSiSM0INUfq53_Deku%20Headbang%20GIF

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #5436

ya tamam oynarken inanılmaz keyif alınır alınmaz değil, ama kesinlikle sinemadaki gibi (evet homecoming dahil) realistik esnekliği beceremiyorlar… çok keskin hareketler ve aşırı hızlı gezinme benim için mega süper olmasını süper seviyesine çekiyor (en dandik spiderman oyunlarından dev haz almış birisiyimdir)

kısacası en iyi spiderman oyunu olacak gibi duruyor, özellikle kontroller ve grafiksel olarak, ama hala sinemadaki ayarlara ulaşamadılar…

ekstradan, homecoming’de epiklik yoktu evet, ama fizik hareketliliği anlamında bugüne kadar yapılmış en iyi spidermandi…

(Go down swinging.) #5437

Kendi adıma konuşmam gerekirse, bir Spider-Man oyununda realistik esneklikten çok asla bir insanın yapamayacağı esneklileri tercih ederim. Ama tabii çok da abartı olmamalı bu.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #5438

spiderman zaten bir insanın yapamayacağı şeyleri yapıyor ama… fakat demek istediğini anladım, ki ben de dev eğleniyorum… ama filmdeki hassasiyeti tercih ederim diye düşünüyorum… yine de ikisini de karşılaştırarak oynamadan bilemeyiz hangisi daha keyif verecek.

(Go down swinging.) #5439

Katılıyorum :+1:t2:

(Hakan) #5440

FF’in Marvel’a dönüşü tamamlanırsa bu tarz açıklamaların daha da artacağını düşünüyorum.

(Ertunç Doğan) #5441

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:
1 Nisan şakası olanlardan değil mi?
Yani öyle umuyorum.

(Hakan) #5442

Artık haber paylaşmaya korkar oldum 1 nisansa da umurumda değil. :smiley: (değil zaten)

(Hakan) #5443

(Agent of S.H.I.E.L.D.) #5444

Hayır yaa Agents of shield daki robbie olsun filmlerde de

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #5445

Yetti.

(Can) #5446

Gabriel Luna’nın bir Holywood filminde oynayacak düzeyde olduğunu sanmıyorum. Yaparlarsa Johnny Blaze için bir oyuncu bulup yaparlar.

(Yanıyorsun Fuat Abi) #5447

7 Eylülde böbreği bırakıyorum.

(Go down swinging.) #5448

Pre-order açılsa da böbreği şimdiden salsak.