Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #5449

(Oozaru) #5450

“Sektirsin gitsin” demek istiyorum

(Tuğrul) #5451

Abiler şu marvel now ve legacy marvel’ın rebirth veya new 52 su gibi bir şey midir?

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #5452

(Can) #5453

Niye böyle bir şey yapsınlar ki? Sonraki filmleri açıklamak demek Infinity War’u sağ atlatacak karakterleri de duyurmak demek. Bence Infinity War bittikten sonra D23 gibi bir yerde açıklayacaklar. Öncesine hiç gerek yok.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #5454

ya saten az çok kimin ölüp ölmeyeceği biliyoruz. büyük ihtimali ile ölmesi beklenen ve devir teslim yapılacak karakterler olan kaptan amerika ve Iron man’ın yeni filmler açıklamayabilirler. hem D23 seneye yapılacak eeee 2020 de 4.faz başlayacak en azından hazırlık yapabilmeleri için ilk 3 film açıklamaları lazım. :slight_smile:

(Can) #5455

Zaten D23 gibi başka bir platformda dedim onu yazarken D23’ün bu yıl olup olmadığı hakkında bir şey bilmiyordum zaten.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #5456

2014’te olduğu gibi bu sene sonlarına doğru Marvel Studios’un kendi yapacağı bir etkinlikte açıklayacaklardır.

(y) #5457

James gunnın bahsettiği büyük easter egg bu galba
Edit:Bence kesinlikle bu

(Wet Meatball) #5458

Gunn baba koymuş James’i.

(Yiğit Çanga) #5459

Eğer buysa hayal kırıklığına uğrarım…

(Can) #5460

Kendisi şöyle demişti. O en büyük easter egg’i bulmak için sonraki veya önceki filmlere bakmak gerekmiyor. Buradakilerin Watcher olduğunu anlamak için sonraki filmi görmek gerekiyor. Yani doğrudan sadece bu filme bakılarak anlaşılabilir bir şey değil bu.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #5461

Ben benzetemedim, zannetmiyorum Watcher olduklarını

(Can) #5462

Kendileri bu sahnede de var.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #5463

Twitterdan sor belki cevap verir.

(y) #5464

Bende facede bir fan sayfasinda gordum bunu.Sormuslardir muhtemelen

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #5465

Daha da benzetemedim.

(Umur) #5466

D23 Promo Art

(Salih Alp Gökçek ) #5467

Yahu bu ne sevimli video öyle, kendisiyle izleme şansım olsaydı keşke:

(Can) #5468

Xandar’lı rahibilermiş onlar. Watchers değilmiş ve o büyük Easter Egg de değilmiş.