Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(Yanıyorsun Fuat Abi) #5531

''Spider-Man’i alacak Sony, hem de Tom Holland’la birlikte

-Bursa’dan gol haberi var 2-2 mi 2-2 mi ?

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #5532

Ama bazı dedikler mantıklı ve disney’i fox ile anlaşması ile ilgili aydınlatıcı bilgiler sahip. :slight_smile:

(Emir) #5533

Bu arada Spider-Man’i almama olasılığı yok Disney’in. Sony’i saf arkadaş gibi yanaştırıyorlar işe. Anlaşma kolay, iş tamam.

EmirAjans

(An Omega Mutant Baby Boy Who Create Own Baby Universe, Son of The Most Intelligent Man And The Most Beautiful Woman In The World.) #5534

Oktay iki sorum var.

1. Adamın bahsettikleri muhitte konuşulduğu halde neden aranızda geçen konuşmayı atma gereği duydun?
  2. Adamın konu hakkındaki bilgisine nasıl güveniyorsun?

Ağzı olan da çizgi romanlara gömüyor aklınca güzel cahillik. Tamam biz de beğenmiyoruz son dönemleri ama geçip kenara itemeyeceğin eserler var bu yıl.

(Yanıyorsun Fuat Abi) #5535

fuat avni’nin geek versiyonu galiba adam

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #5536

Hangisi konuşuldu Rice den adamın eskiden ABC yöneticisi olduğumu yoksa disney CEO’SU Bob Igar daha önce danold Trump kredfik danışman olduğum bunlar ben açıkça bilmiyordum.

Adam zamanın da suicide squad oyuncular ile röportaj etmiş bir ayrıca bir dergi için çalışıyordu hangi dergi için olduğun bilmiyorum.
Ek: eşki sözlükten öğrendim. headbang & bluejean isimli bir dergin yazarıymış.
2.Ek: konuştuğumuz konular sektör için de olan ve ya takip eden herkesin bileceği konular.

Abi adam spider-Man konusunda bence bir tahminde bulunmuş bence büyütecek bir şey yok.

(Salih Alp Gökçek ) #5537

(Can) #5538

Sizce nasıl olurdu?

(Oozaru) #5539

Fiyatları şahane. Hepsini alırım.

(An Omega Mutant Baby Boy Who Create Own Baby Universe, Son of The Most Intelligent Man And The Most Beautiful Woman In The World.) #5540

Bende bütçemi ayarlarsam
vs Doom
Coming Of Galactus
The Wedding
Hulk vs Thing
ve Birth of Valeria’yı alacağım.

Ben olsam başka sayıları yeniden basardım bu arada bir kaç sayıdaki tercihlerini değiştirirdim.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #5541

İnfinity war hype treni 17 Nisan Salı günü captan americak : Winter Soldier ile devam edecek. :slight_smile:

(Can) #5542

Acaba planı ne? 2 gün aralıklarla çekiyor hep. Böyle giderse hepsini yapmayacak gibi duruyor. Dark World’ü direk yok sayıp, Avengers filmleri için 1, Gotg filmleri içinde 1 video yapıp bırakacak. Böyle yapsa bile baya filmi atlıyor. Galiba son 1 hafta kala günlük yapıp öyle yetiştirecek.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded) #5543

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #5544

Atlamıyor aslında sadece kafasına göre filmler konuşuyor ki İnfinity war kadar yetiştirme derdi olsaydı en başta her gün yapardı bence İnfinity war çıktıktan sonra hepsini konuşup en son da İnfinity war konuşup bırakacak bence. Umarım gelen her marvel filmin bu tarz videolar çeker. :slight_smile:

(and this man a name) #5545

spidey cuk oturmuş ha

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #5546

(Can) #5547

Cidden var mıdır böyle sahneler bir Marvel filminde?

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #5548

Anladım kadaryla harbiden bu film de bazı karakterler veda edeceğiz belki onlar ölüm sahneleri aşırı bulunmuş olabilir.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #5549

Bu video üzerine bu kutlama yapılmış. :slight_smile:

(and this man a name) #5550

bi düşünsene tam ironman ölecek mi diye beklerken film bitiyo saadasdsa