Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(Go down swinging.) #5818

Şahane Hatalar diye bir kitap serisi var, belki duymuşsundur. Kitapta seçim yaparak ilerliyorsun. You Are Deadpool’da da olay o. Her sayfanın sonunda bir seçim var ve seçimine göre bir panele ilerliyorsun (her panelde bir numara var). Seçimlerinin türüne göre Badness ve Sadness puanları ekleniyor ve en sonunda o puanlara göre ikinci sayıdan veya üçüncü sayıdan devam etmen gerekiyor. Ha bir de zar atma kısımları var.

(marko) #5819

Çocukken böyle kitaplar okumuştum, Deadpool’a çok iyi gidebilecek bir konseptmiş aslında.

(Berkay Küçük) #5820

İkinci sayısının kapağı çok güzel bir onu biliyorum.

(Oneironaut) #5821

Avengers #1
İlk sayı gayet güzeldi.
Özlemişim. :cry:

(fza) #5822

Şöyle bir GotG görmeyi çok isterdim, mevcut ekibi anında silebilirdim(:wink:):

Drax’ın şaklaban değil de ‘‘Destroyer’’ olduğu, Gamora’dan cidden ‘‘çekindiğimiz’’, ekip olduklarını belli eden şekilde aynı giyindikleri vs vs.

(Witch-Dentist of Muhit) #5823

Bence bu şekilde de çekilebilir, daha üst yaşlara hitap eder hem. Hem de çok güzel bir gerilim/süper kahraman filmi seyrederiz. :heart_eyes:

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #5824

be7

(Witch-Dentist of Muhit) #5825

Neden? Neden Fridia neden? :slightly_frowning_face::slightly_frowning_face::slightly_frowning_face:

(Hedef 2019) #5828

Türk Avengers

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #5829

Scarlett Witch olan abla kim?

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #5830

Fulya zenginler (küçük kadınlar vs.)

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #5831

Nope.(Birtek ilki ve sondan bir önceki olmuş)

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #5832

Ali İhsan Varol cuk oturuyor da diğerleri gereksiz.

(fza) #5833

Kıvanç Tatlıtuğ Chris Hemsworth kadar iyi bir Thor olurdu kesinlikle, hatta daha iyi bile olurdu belki. Hiçbir ironi yok cümlemde. Oyunculuk olarak da, tip olarak da hiçbir eksiği yok.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #5834

İngilizcesi olsa Vikings’de oynayacaktı zaten, İskandinav karakterlerine çok uygun bir tipi var.

(Witch-Dentist of Muhit) #5835

İngilizcesi iyi değil diye mi oynayamadı yani?

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #5836

Evet hatta ingilizcesini geliştirmek için amerikaya gidip eğitim alacağı söyleniyordu rol için.

(Geek Velet) #5837

Kıvanç Tatlıtuğ kesinlikle Thor’un ağırlığını kaldıramaz. Mjolnir’i kaldıracak kudrete sahip karakteri veremez. :thinking:

(Berkay Küçük) #5838

Hemsworth’te veremiyor. Benim için Ragnarok ve Infinity War’daki hali de yetersiz.

(fza) #5839

Nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsun anlamadım.