Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(Geek Velet) #5840

Bu benim kendi görüşüm. Objektiflik iddiam yok. :slightly_smiling_face:

(fza) #5841

Kendi görüşünden ziyade, olması kesin bir şeymiş gibi yazmışsın diye dedim.

(Umur) #5842

Age of Ultron son dövüşü için düşünülmüş bir konsept.

Mega Ultron:

(Destiny has arrived) #5843

Allahım potansiyel katli tamamen age of ultron ya.Neden ya neden bunları göremedik ya da fantastik ve epik bir şeyler yapamadılar.Filmi seviyorum bu arada nefret edenlerden değilim de çok daha iyi olabilirdi.
Şu konseptdeki dövüşün olduğunu düşünsenize muazzam olmazmıydı

(Onurcan Çapkan) #5844

Age of Ultron’u ilk film kadar seven tek insan ben miyim acaba diye düşünüyorum bazen.

(Destiny has arrived) #5845

Ya bende seviyorum ama ilk filmden sonra çok büyük beklenti oluşmuştu onu karşılıyamadı bence.
Ama iw karşıladı genel olarak beklentileri.Şimdi haliyle a4 için beklenti herkesde uçmuş durumda.Bakalım a4 de ne olucak

(Gandalf the White) #5846

@Yusuf Bence Age of Ultron da çok iyiydi, birinci kadar iyiydi hatta. Infinity War ise, onlardan daha iyiydi.

(Serkan) #5847

AoU bence ağır patladı ya. Ultron’un muazzam bir potansiyeli vardı ama kötü bir villian olarak sunuldu filmde. Nerde fragmanlardaki korkunç Ultron, nerde filmdeki Ultron.

Ha tekrar tekrar izledim mi bu filmi? İzledim. Ama sinemadan heyecanlı bir şekilde çıkmamıştım. Bazen düşünüyorum Russo’lara evreni bu film ile emanet etselerdi nasıl bir şey çıkardı ortaya diye.

(Onurcan Çapkan) #5848

Ben Ultron’a pek takılmadığım için filmin geri kalanı baya hoşuma gidiyor.Aksiyonu,ekip içi dinamikleri, esprileri vs falan bana ilk filmden aşağı kalır bir yanı varmış gibi gelmiyor.Gayet keyif alarak izlemiştim filmi.

(Koray ) #5849

Age of Ultron’u ben de çok seviyorum hatta MCU’ya düzenli takip etmeme ve çizgi roman okumaya başlamama neden olan film.Karakterler arası dinamiği vs çok seviyorum.Bence Avengers’dan çok daha güzel :sweat_smile:

(Can) #5850

Tüm Ultron minionları birleşip bu formu alacakmış galiba. Sol kolunda bir tane minion kafayı dikmiş ama kafası kola bağlı.

(Umur) #5851

Aynen öyle olacaktı büyük ihtimalle.

Çizen adam şöyle yazmış:

This concept of a “Mega Ultron” composed of thousands of Ultron bots was briefly considered for the climax of Avengers: Age of Ultron. Ultimately (and I think for the best) it was rejected, likely because as cool an image as it is it doesn’t make a great deal of tactical sense over an overwhelming swarm of bots, and probably would have taken more bots than would have been realistic for Ultron to produce! The concept was cut before I was half-way through the image, but I was having so much fun with it I decided to complete it on my own time, so I guess it you could call it “fan art.”

Daha çizimin yarısında reddetmişler fikri, yine de tamamlamış.

(Can) #5852

Thor’un elinden gelenin en iyisi bu mu sözüne karşılık bu sahneyi görmek isterdim. Seyircinin ağzı açık kalırdı Cap’in de tepkisi daha komik olurdu.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #5853

23-25 Ağustos 2019 da D23-EXPO gerçekleşecek. Büyük ihtimalle orada açıklayacaklar. :slight_smile:

(fza) #5854

Bence filmde ki savaştan daha güzel bir şey olabilirdi ortaya çıkan sonuç.

(Hedef 2019) #5855

Unutuldu mu?

(Geek Velet) #5856

Bu ne zamandan. Oraya gitmek çünkü k istedim. :hugs:

(Hedef 2019) #5857

Kahramanların villain versiyonları. Çok başarılı olmuş

(Acıktım) #5858

Hulk’u Jason Mammoa mı oynuyor?

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #5859

İnsan çıkarsa iyi, yaratık çıkarsa kötü.