Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(Witch-Dentist of Muhit) #5860

(Hear me and rejoice) #5861

Arkadaşlar bu yeni çıkan avengers 1 den önce hangi avengers serileri okunmalı.Direk bundan başlasam nasıl olur

(İsmail) #5862

Daha önceki Avengers serisiyle pek bir bağlantı kurmadan başladı, okuman gereken tek şey Marvel Legacy one-shot sayısı. Steve, Tony ve Thor’un o barda toplanmadan önce başlarından ne geçtiğini, oradaki muhabbetlerinin temellerini merak ediyorsan da karakterlerin kendi serilerinin son 3 yıldaki sayılarını okuyabilirsin (Tony için Civil War II bir de), ama hiç gerek yok. Kötü kötü seriler, internetten falan öğrenirsin.

(Can ) #5863

En basitinden Tony Stark’ın neden komaya girdiğini öğren. İleride onu kullanabilirler, ne oldu acaba diye kalmazsın. Marvel Legacy ve ana karakterlerin solo serilerine şöyle bir göz atman yeterli olacaktır.

(Berkay Küçük) #5864

Ve o çok beklediğimiz X-Men atağı resmen başladı.

Dağılan X-Men ekibini toplayıp zaman çizgisini onaracaklar. 80ler X-Men’i uğurlayıp X-Men’lerin yok olduğu bir geleceği değiştirecekler. Muhtemelen X-Men Gold ve X-Men Blue yerine Uncanny X-Men’i göreceğiz. Ben X-Men Red’in kalacağını düşünüyorum.

(Oolong) #5865

Neden bu kadar çok X-Men takımı var? Yap eskisi gibi Uncanny X-Men ve New Mutants, olsun bitsin!

(Oneironaut) #5866

Ben de Marvel’ın artık esas takımlara dönmesini ve güzel hikayelere odaklanmasını istiyorum.
Ve, ve, ve takım versusları son bulur umarım. Hero vs. Hero çokça sıktı beni.

Ben de. Kitty Hanımcım da bir şekilde Jean’in takımında olur umarım.

(Cenker Karace) #5867

Şu Seri hariç

(Hear me and rejoice) #5868

Avengers ismi altında belli bir süre film göremiyeceğiz galba A4 den sonra.Herhalde x men falan da geleceği için onlara yüklenicekler

(Serkan of İzmir) #5869

Fox’u alacağı daha kesin değil galiba Disney’in. O yüzden X-Men’siz bi A planı illaki vardır Marvel’in. Uzun bir süre Avengers gelmeyecekse bile kendi filmleri olmayan karakterleri başkalarının solo filmlerinde görmek isterim.

(Can) #5870

Bunu düşünerek böyle bir karar aldıklarını sanmıyorum. Bundan sonra evrenin merkezinde Guardians olacak. Avengers filmi ise bana kalırsa sadece event yapmak için çekilmeli bundan sonra. Zaten ana kadro gidecek şöyle uzun bir süre evrene yeni karakterler katsınlar ve her şeyi sıradaki Avengers filmine doğru yönlendirsinler. 4 yıl sonra 2023’te yeni bir Avengers filmi iyi olur bence. Bu filme giden yolu da 4 yıl boyunca karşımıza çıkacak filmler yapar.

(Hear me and rejoice) #5871

Aynen katılıyorum.2023 gibi falan gelirse en erken gelir diğer avengers filmi.O yıla kadar bir sürü film çıkacak.Yep yeni karakterler katılacak evrene.Sadece eventler de kullanıcaklar avengers ismini bundan sonra sanırım
Bu haber de yeni.Anlaşmaya çok yakınlarmış şuan

(Seni özlüyoruz Emir... ) #5872

O zaman film Infinity stonelarda aradığını bulamamış Thanos’un Bor elementini almak için Türkiye’ye gelişini anlatacak. Filmde umarım cumhurbaşkanının Thanos’a “Ey Titan sen kimsin ya” dediğini görürüz.

(İsmail) #5873

Haklısın, ama Secret Empire ile berbat bir final yaptığı için bende iyi bir iz bırakmadı.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #5874

ne deyim umarım bir sıkıntı çıkmaz.

(Hear me and rejoice) #5876

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #5877

Sizce Spiderman’i Spiderman yapan, tanımlayıcı hikayeleri ne? Ve bu hikayeler sizin için içinde Spiderman içeren en iyi hikayelerle aynı hikayeler mi? Değilse bu hikayeler ne?

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #5878

Ben her zaman klasiklerden yanayım. Bu dediğimden daha etkili sayılar mevcut. Ama yakın zamanda bunu okumuştum. Ve gerçekten keyif aldım. Bu sayı bence tanımlıyor.
images%20(4)

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #5879

Disney bence parayı artıracaktır. 100 milyar kadar yolu vardır.

(Hear me and rejoice) #5880

Verir mi verir.Daha çok para kazanacaklar marvel filmlerinden.Her yıl banko 2 milyar dolarları var son 1-2 yıldır daha da artıyor :smiley: Bir de streaming servisleri olacak.