Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(Martha Kemal) #5901

Disney sadece eğlence sektöründe faaliyet gösteren bir medya şirketi. Comcast ise bir medya ve telekomünikasyon şirketi. Hani sadece bir medya şirketi olsalar bile Disney’den daha geniş bir alanda faaliyet gösteriyor olurlardı ama üstüne bir de telekomünikasyon şirketi de Comcast. Yani Disney alırsa sadece eğlence sektöründe bir tekelleşmeden bahsedilebilir ama Comcast alırsa sektörler arası bir tekelleşme durumu olur. Evet Disney kötünün iyisi ama öyle az buz değil, baya baya iyisi gibi duruyor.

(Kid A) #5902

Olur da Murdochlar satıştan vazgeçerlerse elimden geldiğince tüm 21 Century Fox etiketli filmleri sinemada izlemeye çalışacağım.

Bozulsun şu iş lütfen ya.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #5903

Artık satıştan vazgeçiğin düşünmüyorum.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #5904

Disney öyle bir para teklif etmelik bu savaş kazanmalı örnek : 100 milyar dolar.

(Hear me and rejoice) #5905

Murdochlar disneye satıcaklar her türlü.Prensip de anlaşıldı bikere el sıkışıldı.Disney teklifi arttıracak gerekrirse ki arttırmış galba alacaklar foxu

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #5906

Yinede bu kadar emin konuşmasak iyi olur. :slight_smile:

(Can) #5907

Benim isteğim satın alım kim tarafından olacaksa hemen olsun. Şimdi Disney ile imza dönemine girdiler araya comcast çıktı… Her şeye baştan başlamak oluyor bu. Her araya biri girdiğinde imza dönemi araya girenle baştan başlar. Kim alacaksa alsın haklar Marvel’a dönsün.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #5908

Gün geçmiyor ki yeni bir easter egg bulunmasın.

(GENERAL) #5909

Ortadaki cekic sankrim digerleri ne peki

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #5910

Sağdaki arc reaktörü soldaki Hulk.

(GENERAL) #5911

Gercekten dusunup de mi koymuslar yoksa son easter egg bulacaz diye atip tutuyormuyuz :slight_smile:

(Geekiz ama ergeniz) #5912

Neden uçma özelliği dışında Cap ile aynı güçlere sahip olan bir karakter görmek isterim Pegg abi?

(Can) #5913

Bence sağ üst köşede bir şey var asıl o tam arc reaktörüne benziyor.

(Serkan of İzmir) #5914

Daha çok O’na benziyor. Naptin be James Gunn reis böyle Easter Egg mi konur?¿

(Seni özlüyoruz Emir... ) #5916

82 Hulk

(Berkay Küçük) #5917

Marvel Fantastic Four’un gelişini müjdelemek için tüm serilerin kapak çizerlerine Fantastic Four’un 60 yılından her döneme gönderme yapan birbirinden güzel 20 kapak hazırlatmış.
Not: Amazing Spider-Man’in kapaklarını Alex Ross çizmemiş.

(Go down swinging.) #5918

ZahiriComics güvenilir mi? Amazing Spider-Man 800’ü ön sipariş edeceğim de.

Astonishing X-Men Ultimate evrenindeki Fantastic Four’u baz almış. Çok severim.

(Berkay Küçük) #5919

Ben ingilizce fasikülleri onlardan alıyorum. Şu ana kadar hep memnun kaldım. Emrah abi gecenin 9unda mesajıma cevap veriyor hatta.

(Go down swinging.) #5920

Tamamdır çok teşekkür ederim.

(fza) #5921

She-Hulk şu MCU’ya dahil edilsin artık ya. :confused: Oyuncusu bile belli: