Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(marko) #5942

Marvel Studios reis-i cumhuru Kevin Feige, “Eşcinsel haklarını savunan, Kilise Latincesi konuşan, yapay bir zekaya sahip 130 yaşındaki Müslüman bir karakterimize film çekeceğiz. Haklarını 21. Century Muhit Studios’dan alır almaz çekimlere başlayacağız. Karakterimizin villian’ı olarak da sürekli imla hatası yapan, Keyzar’a Sezar diyen ve sürekli Celal Şengör quote’ları yapan bir karakter olacak.” dedi.

(Hedef 2019) #5943

Niye 130 yaşında

(marko) #5944

Tek takıldığın nokta gerçekten bu mu_?

@Audomarus_Fridia tam kaçlıydın sen de bir hele?

(Kid A) #5945

En son 138den gün alıyordu…

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #5946

‘Eşcinsel haklarını savunan, Kilise Latincesi konuşan, yapay bir zekaya sahip 130 yaşındaki Müslüman bir karakter’ yazarak karakterin için boşalttın. Audo sadece bu değil o bir fikir ve fikirler ölmez. Ne mutlu Türküm diyene Allahu Ekber wohoooooooooooooooooooooooooooo.

(Hedef 2019) #5947

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #5948

Kilise değil klasik yalnız. Kilise Latincesini özellikle sevmiyorum.

KAYZAR!

(marko) #5949

Yaşını yanlış yazmama bu kadar takılmadın, sanırım senin karakterinin ismi Captain Latin olabilir.

(Oneironaut) #5950

Somali deyişine kıl oldum.

(Berkay Küçük) #5951

Arkadaşlar Ms. Marvel okuyun okutun ne güzel seri neden okumuyorsunuz lan?

(İkbal Kartal) #5952

Şu üniversite sınavı bi bitsin marvel külliyatına balıklama dalacağım söz

(Umur) #5953

Şu videoyu ne zaman izlesem tüyler diken.

Ragnarok’u ne kadar sevsem de, teması bu logonun ki gibi olsaydı nasıl olurdu diye merak ediyorum. Ah bir de Inhumans filmi…

(fza) #5954

Bu videoda ki iki harika an:

Infinity War duyuru videosunda ki coşku ve Serpent Society’nin Civil War olup da RDJ ile Chris Evans’ın sahneye çıkması.

(Boş İnsan) #5955

Marvel evreninde daha ağır bir cümle kurulmuş mudur ya? Bu cümle az kalsın @MoB 'u Marvelcı yaptırıyordu.

(Serkan of İzmir) #5956

Cap’in “I had a date.” sözü daha çok koymuştu bana…

(Wet Meatball) #5957

We are Groot da Mcu’daki en duygulandığım andır.

(Muhitin Delisi) #5958

“Sorry Tony. You know I wouldn’t do this if I had another choice. But he is my friend”
“So was I.”
Der ve susarım…

(Umut) #5959

“This isn’t gonna change what happened.”
“I don’t care, he killed my mom.”

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #5960

(Yanıyorsun Fuat Abi) #5961

Nedense ana kapağı Alex Reyiz çizmesine rağmen hoşuma gitmedi Greg Land’in çizdiği ilk favorim.