Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(öğnkü) #5962

Del Otto varyantı… :ok_hand:

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #5963

Heee? :confused::confused:

(Taylor Swift Fanboi) #5964

Off şu cümle var ya böğrüme öküz oturttu. Yani şu filmin farklı bir kültürü ve duyguları, motivasyonları kavramasındaki iyilik örnek olmalı.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #5965

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #5966

Bunun için demedim, Karen ın neyine güvenerek bu işe el attığını merak ettim sadece. Belki cidden iyi bir iş çıkarır gerçi, bilemeyiz

(Köyün Delisi) #5967

Abi yani MCU süperkahramanlarının çoğunluğu erkekken nasıl tüm erkekleri geri planda tutacaklarda sadece kadınlardan oluşan bir grup kuracaklar? Demek istediğim bir tehdit var ki grup filmi olacaksa büyük bir tehdit olması gerek, erkekler şey mi diyecek "Ya biz bırakalım, bak kadınlar ne güzel grup kurmuşlar hadi onlar halletsin biz de gel bi tavla oynayak.’ mı diyecekler yani.

(Serkan) #5968

Uzaydan gelen radyoaktif bir canavar dünyayı talan etmektedir. Bu yaratık aynı zamanda yanına yaklaşan erkeklerin yumurtalıklarını patlatarak üreme yetilerini kaybetmelerine neden olmaktadır. Böylece dünyadaki tüm kadın kahramanlar bir araya gelerek canavarla savaşmaya karar verirler ve olaylar gelişir.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #5969

MCU City Sirens

(Taylor Swift Fanboi) #5970

resim

(Oozaru) #5971

Filmin adı da A-Force olsun bari

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #5972

Ya da şöyle birşey olacak :joy::joy:

(Can) #5973

Benim kafamda filmde olabilecek bir senaryo: Enchantress (DC’de olan değil Marvel’da da var adı Amora) erkekleri kendine cazbeden bir büyüye sahip olduğundan karşısına çıkan erkekler onun tarafına geçer. Bu yüzden Asgard’dan gelen Valkyrie Dünyadaki kadın kahramanları toplayıp Enchantress’i durdurmaya çalışır…

Bence bu en fazla bir animasyon konusu olur. Filmde bu tarz bir şey görsek senaryo ucuz kaçar.

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #5974

Derken Amora dan mı bahsediyorsun?

(Can) #5975

Evet o.

(1675) #5976

AoS’de buna benzer bir karakter vardı sanki.

(Umur) #5977

Lorelei. Lady Sif’in geldiği bölüm.

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #5978

Evet,öyle bir karakter vardı. Bütün AOS erkeklerini etkilemişti, sanırım Sif ile de bir dövüşü vardı

(Oozaru) #5979

MCU’da en çok görmek istediğim karakterlerden biriydi.

(Can) #5980

AoS’ta bulunan karakter zaten Lorelei Amora’nın kardeşi. Evrende Enchantress var en azından bunu biliyoruz.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #5981

dizilere bakarak evrende ne var ne yok konusunda karar vermemiz artık kesinlikte doğru değil. ama enchatress’in film hakları başkasında olamayacağına göre MCU’da isterlerse kullanabilecekleri gerçeği ise dizilerden bağımsız ayrı bir olay… ikisini karıştırmamak lazım… hala dizileri baz alarak hareket ediyor olmanızı bir türlü anlamıyorum… gayet belli değil mi ayrı oldukları (film kanadı açısından)? daha bin film mi çeksinler dizileri katmadan, ki biz de karar verelim “ayrılarmış” diye?