Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(öğnkü) #6003

Kesinlikle katılıyorum, çok ilginç konular var dizi/film uyarlaması olmayı hak eden. Nailbiter mesela tam dizilik proje ve gayet de ilginç bir konusu var, bunun gibi yüzlerce uyarlamaya müsait eserle dolu çizgi romanlar.

(Berkay Küçük) #6004

Amazon baya proje açıkladı son bir ayda Image/Vertigo’dan

(Kid A) #6005

Müsaitsen kaynak rica edebilir miyim ya? Merak ettim şimdi neler geliyor, hiç takip etmedim dizi kanadını.

(Berkay Küçük) #6006

Hickman üstadımdan iki seri

(fza) #6007

Skurge da aptal gibi harcanmazdı. Ben hep ‘‘Earth’s Mighties Heroes’’ çizgi dizisinde olduğu gibi bir Amora-Skurge ilişkisi hayal etmiştim. Skurge da öküz gibi olup Hulk ile filan kapışacaktı vs.

‘‘For Asgard’’. Lan o repliğe ne güldüm ya, sanki karakteri umursuyormuşuz da ölümüne üzüleceğiz. Ragnarok’un en aptal kararı Skurge’u böyle ucuz harcamak.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #6008

Winter Soldier dublör.

(Doğan) #6009

Yukarıda atılan 15 saniyelik kamera arkası görüntüsündeki sadece dublör. O sahne Sebastian tarafından da çekildi. Filmdeki (oyuncu için yüksek riskli olmayan) sahnelerde dublör de oyuncu da aynı sahneleri çekiyor, ona göre düzenlemesi yapılıyor.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #6010

Bunu görmemiştim. Yetenekli adammış. Böyle oyuncuları seviyorum.

(Kubilay ) #6011

Kendisi adamdır.

(Serkan) #6012

En sevdiğim superhero Volume Man…

(Kubilay ) #6013

Tamamiyle üşengeçliğimden tekrar almadım :joy:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #6014

‘‘Ortamlarda sesin fazla çıkıyor’’ esprisi ile güne iğrenç başlangıç yapalım. Nasıl olsa daha iğrenç olamaz.

(Gandalf the White) #6015

Kahramanlarımızın küçüklük fotoğrafları:

(Destiny has arrived) #6016

Bu sefer geliyor gerçekten arkadaşlar

(Umur) #6017

expected

should be

we’re hoping to

maybe

Kesin konuşana kadar, hatta görene kadar inanmıyorum. :man_shrugging:t3:

(Hedef 2019) #6018

Cümle değilde şu konuşma, Peggynin ağlaması filan… Hiçbir şey bu sahne kadar etkilemedi beni

(Berkant) #6019

Ads%C4%B1z

(Destiny has arrived) #6020

adfasd :smile:

(Serkan) #6021

giphy

Edit: Şöyle bi aşktan sonra Cap, Carter’ın yeğenine yanlamamalıydı ya.

@Pomeron_Reboot ahahahah aynı şeyi editliyordum tam

(fza) #6022

Sonra da gidip yeğenine atladı. :DDD Bare Natasha ile olsaydı ya. :confused: Winter Soldier’da bayağı shiplemiştim ben ikisini. :frowning: