Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(Gandalf the White) #6023

(Kid A) #6024

Resmen geliyor gibi.

(Destiny has arrived) #6025

Bu ekip kimdir ne değildir bilen varmı iyi.Marvelin yeni büyük topu bu ekip mi olacak avengersdan sonra acaba.
Avengersla crossover yaptırırlar falan efsane bir phase 4 bizi bekliyor sanki bu sadece şuan için bilinen proje bir de.Bilinmeyen neler vardır phase 4 de
Edit:Üyeler çok havalı karakterlere benziyor merak ediyorum şimdiden projeyi

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #6026

Tahminen poplertesi Guardians of THE Galaxy kadar bir şeydir. Yani film ile poplertesi artacaktır. :slight_smile:

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #6027

Yeğeni de nasıl bu kadar genç oluyor anlamıyorum,Peggy nin 20 yaş küçük kardeşi falan mı vardı? :confused::slight_smile:

(Can) #6028

Marvel’ın kryptonları desem yeterlidir. MCU’ya katılmaları iyi olur da nedense Thanos’tan sonra evrene tek başına Thanos’tan güçlü karakterler katılıyor ya. Adam Warlock, Captain Marvel ve bunlar…

(Berkay Küçük) #6029

Daha önce yine sana cevap vermiştim.

(Oozaru) #6030

Marvel kozmik evren konusunda vitesi gittikçe arttırıyor. Tam da beklediğim şeyler. Daha fazla kozmik film!:heart_eyes:

(Destiny has arrived) #6031

Unutuyorum muhitte konuştuğum şeyleri :smile:

Kozmik avengers eternals olucak o zaman james gunn bile yönetebilir belki gotg3 den sonra.İstemem yönetmesini orası ayrı aşırı komik olarak gotg var yeterli eternals biraz ortada olsun isterim komiklik dengesi açısından

(Berkay Küçük) #6032

Eternals’ın Avengers kafasında olacağını zannetmiyorum. Çok daha üst bir oluşum ekip olalım robota dalalım gibi değil tanrıvari karakterler.

(Destiny has arrived) #6033

2015 yada 2016 da çıkan eternals çizgi romanı var ondan önce pek yok sanırım bu ekibin hikayesi
Dijital olarak baktım da google play kitaplardan 3 cilt var orada

(Berkay Küçük) #6034

76’da Kirby’nin kendi yazıp çizdiği serisi başlıyor.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #6035

eternals konusunda eternals karakterlerine değil celestiallar’a uzaydaki kozmik varlıklara daha çok heyecanlanıyorum. biraz 76 yılındaki seriyi kurcalayım diye açtım şimdi… eternals’ı yaparlarsa umarım celestiallar’ın dünyaya gelip insanların genetiğiyle oynadığı kısımları detaylıca işlerler… çok istiyorum artık şu dev kozmik toplara girmelerini.

(Berkay Küçük) #6036

Aslında bakarsanız Fantastic Four gelmeden kozmik aleme girişmek çok saçma.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #6037

e zaten onlarda geliyor? ayrıca marvel’ın kozmik kısmı çok mu sınırlı ki, bir kısmına eternals değinirken diğer kısımdan F4 yürüyemesin? bence böyle bir kısıtlama yapmak doğru değil. “atlantis ve namor filmi yapmadan marvel cinematic evreni inşa etmek doğru değil” demek gibi oluyor biraz… yani çizgi romanlardaki öncelik sırası sinemayla aynı olmak zorunda değil.

(Berkay Küçük) #6038

Dünya ile kozmik evren arasındaki bağın Fantastic Four olduğunu düşünürsen bahsettiğim mantıksız değil.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #6039

celestialların da eternals ile ortaya çıktığını düşünürsek bu açıdan da mantıksız değil… F4 ile özdeşleşen olaylar yine F4 ile işlensin taraftarıyım. Yani imza olaylar yine hangi karakterlere aitse onlarla filmlerde ilk kez ortaya çıksın çok daha güzel. Sadece bunun sıralamasını koymak bana doğru gelmiyor.

şu klasik mistik tasarımlara sadık kalmalarını, renklere sadık kalmalarını o kadar çok isterim ki. filmde de sahne böyle başlasa, dünyada bir yerde bunu keşfeden kaşiflerle… harika olmaz mı?

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #6040

arkadaşlar daha anlaşma tamamlanmadı. ve sizi buna rağmen fantastik dörtlü film konuşuyorsunuz eğer anlaşma tamamlanmaz ise hayal kırıklığına uğramayın.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #6041

f4’ü her türlü alırlar anlaşma tamamlanmasa bile… o konuda zerre şüphem yok, ki disney’in alacağından bile şüphem yok.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #6042

15 Mayıs’ta, birkaç Fox yatırımcısı, Comcast’in 60 milyar dolarlık bir rakip nakit para teklifi başlatma planını takip etmesi halinde şirketin Disney ile olan anlaşmasını feshetmeye açık olacağını açıkladı. Murdoch’un ailesi, özel oy haklarıyla elde ettiği hisselere bağlı olarak Fox’un% 39’unu kontrol etti. Ancak, şirketin tüzüğü uyarınca , bu özel haklar, Murdoch güveninin sadece% 17’lik oyu kontrol ettiği zaman, Disney / Fox anlaşmasıyla ilgili bir oylama için geçerli değildi. Bu, diğer hissedarların onu oylamada yenmesi için daha kolay oldu, ki bu önümüzdeki ayın başlarında bekleniyordu