Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #6043

valla tam anlamadım, ingilizcesini de okumadım. ama eğer bir anlaşma olduysa (ki olduğu basın açıklamasıyla söylenmişti) aferdesiniz ama osursalar da posursalar da bundan cayamazlar… ancak tekellemeşe konusunda yasada bir problem çıkarsa (ki disney hesabını kitabını yapmıştır, trilyon tane avukatla bu işlere giriyorlar, bu yüzden sorun çıkacağını düşünmüyorum) disney fox’u ALDI… ha bi anlaşma, yani bir İMZALAŞMA olmadıysa o zaman elbette fox başkasına da satabilir… ama benim dediğim şey; anlaşmadan bağımsız, disney’in f4 ve x-men haklarını her türlü geri alacağı… asla ama asla haklar başkasına gitmez, ilgilendiğim kısım da burası. fox’un kime gittiği umrumda bile değil.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #6044

daha anlaşma amerikan mahkemeleri tarafından onaylanmadı. ve bu yüzden comcast rahatça disney verdiği teklifte daha yükseyin teklif edebiliyor ve yukarıda dendiği gibi Fox sahipler istese sen daha yüksek teklif ettiğin diye disney ile olan anlaşma bozabilir.

benim de ilgilendiğim kısım senin dediğin yer onun hariçin de FOX kimin olduğu umurum da değil.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #6045

oktay’cım mahkeme sonuçlanmadan fox eğer imza attırdıysa disney’e, hiç bir halt yapamaz… çünkü mahkemenin kararı bekleniyor… bu imzalar atılırken mahkeme kararını bekleyeceklerini bilerek atıyorlar… fox öyle kafasına göre hareket edemez, eğer böyle söylemlerde bulunuyorlarsa ya imza atılmamıştır yani disney’i bağlayıcı durum yoktur; ya da laf olsun diye atıp tutuyorlardır… e bu adamlar apaçık anlaştık demedi mi? belli ki imza atılmış… mahkemeyi BEKLEMEK ZORUNDALAR.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #6046

Zaten satmadan öncede Disney’den daha fazla teklif yapmışlardı. Fox’un sahipleri paradan çok Disney hissesi peşindeler

(Köyün Delisi) #6047

Arkadaşlar zaten Fox başkasına satılsa bile haklar Marvel’a gidecek diye biliyorum ben. Öyle bi anlaşma yapmışlardı sanki zamanında

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #6048

@uluc45 , @Kutluhan_Demirok ve @Katebishop ya bir ve öteki şekilde X-MEN ve FANTASTİK dörtlü geri dönsün başka bir şey istemiyorum.

(fza) #6049

Mantıken öyle oluyor demek ki. Çok fazla yaş farkı olan bir erkek veya kız kardeşi olabilir.

(halı, kilim, travel) #6050

Ya da kızının/oğlunun yeğenidir.

(Berkay Küçük) #6051

Muhitte Days of the Future Present okuyan var mı?

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #6052

ben bir şey söyleyim bunlar yavaştan 4.fazta neler olacağın açıklamaya başladıklarına göre önümüzde ki bir kaç ay içerisin de 4.faz açıklayacaklar bence. 3.faz açıklayacaklar zaman da böyle olmuştu.

(The Godwoken) #6053

Bütün Marvel filmlerini bir gözden geçirdim.

AoU - Civil War - IW filmlerinde duygusal yoğunluğu hep Wanda üzerinden verdiler (Quicksilver’ın ölmesi, Sivil ölümlere sebep olması, Vision’u öldürmek zorunda olması)

Kesin kafayı sıyıracak. Bekliyorum :relieved:

(Oozaru) #6054

Bunu ben de bekliyorum. Kötü şeylerin bu kadının başına gelmesi öylesine bir şey değil.

(Köyün Delisi) #6055

House of M iz kaming sanki

(C.B.B) #6056

Infinity War için spoiler gizlemeye gerek var mı artık?

(Can) #6057

Vizyon’dan çıkana kadar spoiler kullansak iyi olur.

(Serkan) #6058

Tatsız fotoğraflar 75836853

(Emir) #6059

Attığı bakışa bak huahuaha tam kalastı zaten bu adam başlarda. Marvel ciddi toparladı adamı.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #6060

@Yusuf

(Köyün Delisi) #6061

Marvel biran önce phase 4 filmlerini açıklasada hem onlar hem de biz bi rahat etsek

(Hedef 2019) #6062