Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #6228

Ege, sana bir sır vereceğim ama çok da üzmek istemiyorum:

Gwen Stacy öldü.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #6229

Spider-Man 800. sayısını okuyan var mı ? Düşüncelerinizi merak ettim.

(Geek Velet) #6230

Biliyorum.

(Hedef 2019) #6231

(⏬) #6232

Rick bok yesin heh.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #6233

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #6234

Niye yapıyor ki zaten,ben hâlâ çözemedim?!?

(C.B.B) #6235

İlk güzel haber geldi. Spideysiz Spider-Man evreni kurmak baştan ofsayt. Feliciayı ileriki filmlerde görürüz büyük ihtimalle.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #6236

Güzel haber.

(Geek Velet) #6237

16 yaşındaki Peter ve 20lerindeki Felicia ilişkisine ben çok okeyim.

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #6238

Ama hakları Sony’de karakterin

(y) #6239

Onları da marvele vericekler sanırım veya anlaşmaya dahil edilecekler.Filmi iptal ettiklerine göre bir sebebi vardır mutlaka

(C.B.B) #6240

Spider-Man sequellerinde Felicia kullanılabilir, zaten bütün Spider-Man evreni Sonyde. Sony kendi kullanmayacağına göre MCUda kullanılmasına izin verir diye düşünüyorum.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #6241

O zaman dans

(Berkant) #6242

Venom filmi yerden yere vurulduğu zaman bu kararı alırlar diye bekliyordum erken oldu :slight_smile:

(fza) #6243

Meali: Venom iyi gişe getirirse yapacağız, Venom gişede batarsa ne bunu ne de Morbius filmini bir daha görmeyeceksiniz.

(Bring me Thanos!!!) #6244

Zack baba ilk iron man filmine bile detay koymayı ihmal etmemiş.
PDEJ2d

(Berkay Küçük) #6245

Scott ve Janet’lı efsane çizerleri barındıran tertemiz bir miniseri sonunda Hank’in de geri döneceğini umuyorum. Beni en heyecanlandıran Marvel serilerinden biri şuanda.

Bendis out Hank Pym and Janet Van Dyne in.
14 yıllık işkence bitti be :smile::smile::smile::smile:

The Amazing Spider-Man #800

Böyle önemli bir sayı için pek iç açısı bir sayı olmadığını söylemek zorundayım. Dan Slott’tan beklentim çok yüksek sonunda son sayılarıni yazıyor ve Fantastic Four onun elinden gelecek. Hafif karman çorman biraz sıkıcı ama yinede fena olmayan bir sayıydı. Peter&Mary Jane’i ısrarla kullanmaması hoş olmuyor. Çok büyük bir Spidey okuyucusu değilim karakterle daha içli dışlı biri elbette benden çok daha etkilenmiştir. Flash’ın ölümünden etkilendim sadece.
3.5/5

Avengers #2

Anlaşılan ben bu seriyi takip etmeyeceğim. Jason Aaron Avengers’ı baya epik bir şey olur diye düşünüyordum ancak yanılmışım. Eğer ileride çok överseniz yeniden takip edebilirim seriyi.
3/5

(sage sageru) #6246

Superior’dan gelen sayılara kıyasla - yine hiçbir fark yoktu bence hocam. Vasat altı, duygusuz, vuruntusuz hiçbir duygu barındırmayan rezil bir runı geride bıraktık. Mackie’ninki kadar kötü olabilir hatta. Yani adam 10 yıl boyunca New Ways to Die ve Superior dışında akılda kalıcı hiçbir sayı bırakmadı. SIFIR.

Ve açıkçası ben Mary Jane’i öldüreceğini düşünüyordum, hayret yapmadı diye şaşırdım doğrusu :d Flash’ın boş yere günü kurtardıktan sonra öldürülmesinden tut, Norman’ın karısının harcanmasından, shock value için eklenilen plot pointlerin off panel halledilmesinden (herkesin zehirlenmesi vs.), ölümünü daha etkili yapmak için Peter’ın kimliğini öğrenmesinden ve Flash’ın cenazesinin şaka olarak geçilmesinden hiç rahatsız olmadınız mı siz? Yani uzun zaman bir şey okurken hiç bu kadar irite olmamıştım.

Bir de Peter’ın no-kill prensibinin Batman’inki kadar sıkı olmadığını anlamayacaklar herhalde hiçbir zaman. Önüne atladı Norman’ın yav??

Neyse Spencer’a bakıcaz artık. 801’den sonra herhalde o da.

(Bring me Thanos!!!) #6247

Avengers 4 de böyle bir sahne bekliyorum Vol 2