Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(GENERAL) #6248

Rocket icin cok zor olucak kimsesi kalmadı

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #6249

Thor ile yakın kankalar olacaklar. İkisi de çok fazla kayıp yaşadı.

(y) #6250

Thorun gotg3 de olmasını çok istiyorum ya.Ekiple uyum mükemmeldi iw için de.James gunnın eline geçince thor komedi makinasına dönüşür artık rocket ile :d

(Berkant) #6251

Thor’un Guardians 3’de olmasını ben de isterim ama şöyle birşey var eğer olursa Thor ekipteki karakterlere göre fazla güçlü olduğu için dengesizlik olur ve ekip kendi filminde ezilir (tanıdık gelmiştir).Bunun olmaması için de Thor’un gücünden kısarlar ve underpowered Thor günlerine geri döneriz.Tabi bunu iyi ayarlayabilirler ama zor gözüküyor.O yüzden hiç olmasın daha iyi :slight_smile:

(y) #6252

Thor eski haline dönemez şuan ya.Artık gerçekten tanrı oldu.İstediği yere seyehat edebilir halde uzay da.Belki film için de gözükür 2-3 dk da olsa bir yardımı olur gotg ekibine

(İsmail) #6253

Slott’un Spider-man’i hakkında bu akılda kalır bir şey bırakmama konusunu daha önce konuşmuştuk diye hatırlıyorum. Halen katılıyorum elbette, son sayı da buna bir istisna değildi bahsettiğim üzere ama Slott en azından bir şeyler anlatmaya, 20 sayfanın hakkını vermeye çalışıyor her zaman. Bu bile şu zamanlarda nimet gibi geliyor bana. Hikaye anlatmaya üşenen, sayıda konuk kahraman aldığı zaman bunun o sayıyı taşıyacağına inanıp gerizekalıca diyaloglarla 20 sayfasını dolduran, yazdığı karakter hakkında birkaç ikonik hikayesi dışında fikri olmayan, yazacak malzemesi bittiğinde de kurtuluşu o hikayeleri salakça retcon’lamakta bulan çok yazar var malumun. Yani şu anda Marvel’da Slott’tan iyi diyebileceğim Duggan var, bir de Cates, Zdarsky ve Brisson üçlüsü yükseliyor yeni yeni. Spencer’ın da Secret Empire’da sıçtıktan sonra ASM ile güzel bir dönüş yapacağına inanıyorum.

Kaldı ki daha önce yazdığı She-Hulk, Mighty Avengers, Silver Surfer ve Thing gibi işleri hep seviyorum ben. Yani önümüzdeki işlerini merakla bekliyorum ben Slott’un. En azından Fantastic Four’da karakterleri tanınmayacak hale getirmeyeceğinden eminim, ama anlatacağı hikayeler ne derece iyi olur bilmiyorum.

Yalnız bu adam Doc Ock’u bir yerlerde kullanacak belli, özellikle Superior serisinden beri çok obsesifleşti karaktere karşı. Iron Man serisine getirip Tony’nin kendi serisinde bir kez daha rol çaldırmasına sebep olursa çok gülerim herhalde.

Flash işi rahatsız ediciydi, dediğim gibi öyle bir karakteri öldürecekse tüm sayıyı bir Peter-Flash güzellemesi olarak yapmalıydı, ama uzun zamandır okuduğun en irite edici şey idiyse Iron Man #600’e de bir bak derim üstat.

(Bring me Thanos!!!) #6254

Thor’un bir guardians üyesi olabileceğini pek sanmasamda onun o ekibe yardım etmesini görmek de isterim açıkçası.Yani eğer ekibin Gotg 3 de karşılaşacakları kişi Adam Warlock olacaksa ona denk biri olabilecek kişi olarak Thor’ u yardım ederken görmek isterim.

(Berkant) #6255

Öyle olsa mantıklı olur ama malum haliyle GOTG ekibine katılırsa bulunduğu film GOTG’den Thor filmine evrilir.O yüzden 2-3 dk gözükmesi daha iyi bir fikir :slight_smile:

(Berkant) #6256

Dediğim gibi öyle kısa bir rol vermelerini ben de isterim ama bizzat katılacaksa karakterin güç seviyesi nedeniyle filme ismini veren ekibin işlevi kalmaz.Kısa ve yerinde bir rol böyle bir karakter için yerinde :slight_smile:

(Can) #6257

Thor’un bundan sonraki gidişatı Odin gibi olur. Gider Asgard’ı kurur. Her daim Odin gibi Asgard’da olmak zorundadır çünkü kral ve onun oradaki varlığı Asgard’ı dış güçlerden koruyor. Odin nasıl hiç bir Avengers filmlerinde olmadıysa bundan böyle Thor’da olmaz ve ölmeden karaktere veda etmiş oluruz. Odin Avengers’a Thor’u yollardı. Thor’da Valkyrie’yi.

(y) #6258

Thorun bu kadar yıllardan beri gelen güç seviyesini niye çöpe atsınlar.Thor şuan altın madeni marvel evreni için.Gotg filminde de işe yarayabilir.Uzay da geçen bütün mcu filmlerin de gözükebilir hatta.Thoru bir kenara çekmezler.İw de en çok beğenilen şeylerden biri thordu.Dediğim gibi kendisi şuan çok değerli mcu için.Daha bol bol gözükecek bence

(Oozaru) #6259

Thor, şu hikayede Asgard’ı yeniden kuruyordu. Öyle bir şey yapsalar çok güzel olur.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #6260

Dün geek evren diye bir grup katılmıştım ondan önce sefa ak diye bir gerizekalı takip ediyordum neden ediyorsam artık. sayfa da birisi keşke MCU Sony ve ya fox yönetse diye bir yazı paylaştı. sefa ak denen arkadaş da fox beceremez Sony daha güzel yapar dedi. Ona katılmadığım söyledim bana hakaret etti. Homecoming ve civil war çöp dedi. Bir başkası Sony’i blade runner ve baby Driver gibi kaliteli filmler yapıyor dedi. Ben de bunun hiç bir şey değiştirmeyeceğin spider-Man üzerinde verdikleri kararlar saçma sapan olduğunu söyledim. Tartışma büyüdü, İlk önce gruptan çıktım sonra da sefa ak engelledim. Yani artık böyle insanlar ile uğraşmaktan bıktım.

(Berkant) #6261

En iyisini yapmışsın :slight_smile:

(Serkan of İzmir) #6262

Gerçekte de bizi üzen insanları bu kadar kolay çıkarabilsek keşke hayatımızdan ya. Doğru olanı yapmışsın Oktay’ım sıkma canını böyle tipler yüzünden.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #6263

Hayır yani fikirin belirt ben de katilmiyorsam senin fikirin eleştiriyim. Ama hakaret etmek hoş değil. Dün de diğer arkadaşlar hakaret etmişti. Bir de sayfanın yönetecisiz. Yani burada ben de sinirlendiğim zaman hiç hoş olmayan cümleler kuruyorum. Ama hiç Mal, salak, gerizekalı dediğim hatırlamıyorum. Bir tek batman v süperman film karşı bok gibi film, bunun nasıl beğeniyorsunuz, Bunun beğenen dc hayranın değildir demiştim. Ama orada bile kimseye Mal, salak, gerizekalı falan demedim.

(Smy) #6264

“It’s all about MONEY MONEY.”

(Smy) #6265

Boş insanlar dikkate alma hiç.

(Mrs.Bored) #6266

https://www.instagram.com/p/BjNt5aElEry/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1l1p6mwl89jya

(Koray ) #6267

Blade Runner’ı WB yapmıyor muydu :thinking: