Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(Berkay Küçük) #6288

Dissassembled’tan sonrasında geçecekse Scarlet Witch’in olması mantıksız yalnız.

(fza) #6289

Zaten bu söylenti çok doğruluğu olan bir şey değil. Bence de Sony’nin exclusive Spider-Man’i ile aynı evrende olmasın. Mantık olarak saçma oluyor.

(C.B.B) #6290

Ayrılma şekilleri Civil War gibi değil de Disassembled gibi demiş galiba. Yani evrende Disassembled olayı yaşanmış demiyor.
@Pomeron_Reboot Insomniac, Spider-Man oyununun bu oyunlarla bağlantısı olmayacağını söylemişti diye hatırlıyorum, bu haber çok doğru olmayabilir o yüzden.

(fza) #6291

Bana da öyle geliyor.

(Berkay Küçük) #6292

Metinde evet öyle geçiyor ancak Disassembled’ın nedeni Wanda. Bunu kastederek dedim zaten. Çünkü Disassembled oldu ama Avengers’ta halen Wanda var demeleri mantıksız.

(C.B.B) #6293

İşte ayrılma şekillerini Disassembled’a sadece benzetmiş, bu olay yaşanmış demiyor gibi geldi bana. Neyse bakalım ileride bilgiler gelir. Disassembled yazmak çok zorr

(Berkay Küçük) #6294

Marvel Return of Wolverine eventini duyurdu.

The Hunt for Wolverine ardından seri başlayacak.

19 Eylül’de başlayacak 5 sayılık The Return of Wolverine 'in yazarı Charles Soule, çizeri ise Steve McNiven.

Soule, Wolverine’nin pençelerinin artık çok “sıcak” olacağından bahsedip, yüksek sıcaklığa sahip pençeleri ve yeni güçleriyle Wolverine’nin Eylül’de Marvel evrenine döneceğini duyurdu.

(öğnkü) #6295

Charles Soule niye 10 seri birden yazıyor ya bu adam o kadar da iyi bir yazar değil ki.

(Berkay Küçük) #6296

Marvel’da yazar kalmadı. Çoğu yazar birden çok seriyi yazıyor.

(öğnkü) #6297

Adam Star Wars title’larının yarısını, Inhumans’ı, Daredevil’ı falan yazıyor ve hiçbir seri hakkında iyi yorum okumadım. Why

(Berkay Küçük) #6298

Sorun da çok fazla seri yazmalarında birazda bence. Jason Aaron mükemmel bir yazar. Ancak Mighty Thor’dan sonra apar topar Avengers’a girişti hiç beğenmedim seriyi ikinci sayıdan bıraktım.

(Köyün Delisi) #6299

Ne tarafa doğru kusuyoruz? (Gerçek olduğunu düşünmüyorum da neyssee yani umarım gerçek değildir)

(Smy) #6300

IMG_20180605_230450_044
Böyle bir sey gördüm umarım doğru değildir.

(Berkay Küçük) #6301

Marvel’da bulunan bir çok oyuncunun yüksek bir oyuncu portresi bulunmadığından Selena Gomez benim için şaşırtıcı bir tercih değil ki Disney Channel döneminin en iyi dizisiydi belkide Wizards Of Waverly Place.
Meksika kökenli bir kahramanı rahatlıkla oynayabilir elbette ancak Pakistan kökenli bir kahraman olan Kamala Khan (Ms. Marvel) için doğru tercih kesinlikle değil.

(GENERAL) #6302

Hic uygun degil ins olmaz bu rol icin cok uygun yuzler var

(Berkant) #6303

Bir başka kötü Disney Channel cast seçimi daha olur :frowning:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #6304

(Cenker Karace) #6305

Chriss Prat - Antony Mackie olayı çok iyiydi ama yaa…izleyince hala gülerim…Arkadada DC logosu…Zack Baba affetmemiş :grin:

Selena Gomez ne yapacak America Chavez mi olacak? Young Avengers yolu mu yapılıyor sinemadan uzak tutarlar umarım…film ise umarım direct to TV gibi bişeydir de Marvel kendini zedelemez umarım…

(Köyün Delisi) #6306

Herkes Kamala Khan diyor da umarım doğru değildir.

(Can) #6307

Bu haber fake çıkmış sanırım.