Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(Muhitin Delisi) #6308

Aaa teşekkür ederim valla kendi adıma çok sevindim

(Seni özleyeceğiz Emir... ) #6309

:thinking:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #6310

(Muhitin Delisi) #6311

Yani birazcık Türkçe’yi katletmiş olabilirim :joy:
Orada hani başka insanlar Selena’yı görmek istiyor olabilirlerdi ama ben istemediğim için çok mutlu oldum demek istemiştim de :joy::joy:

(and this man a name) #6312

Güzeeel. Venomdan daha iyi olabilir.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #6313

Bir easter egg daha… Wal Rus karakterin ismi

(and this man a name) #6314

Chris ler ne olmuş öyle ya

(I assure you, brother, the sun will shine on us again.) #6315

Tom Hiddleston’ın dönüşümüne bayıldım, favorim🙃 Chrisler coşmuş😄 Ryan Reynolds hala o kıpır kıpır enerjiye sahip süper olmuş😂

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #6316

(fza) #6317

Chris’lerin hepsi çok güzel olmuş. Özellikle Hemsworth gerçekte olsa aşık olurdum sanırım.

(InMemoryOfEmirBK) #6318

Cate Blanchett’e benzemiş Hemsworth. Benziyolarmış cidden:d

(Serkan of İzmir) #6319

Niye Hiddleston’un yanına Olsen’i koymuşlar.

(All the best memories are hers.) #6320

Aynısını düşündüm resmen.

(Berkay Küçük) #6321

Ant Man and The Wasp Living Legends: 3/5 haftanın hayal kırıklığı oldu benim adıma çok ümitliydim.

X-Men Red #5: Son yıllarda yayınlanmış en iyi X-Men serisi yine harika bir sayı Jean :heart_eyes::kissing_heart: 5/5

Ant-Man and the Wasp: Mark Waid’in yazdığı 28383. haftalık seri ama yinede pek bir eğlenceli geldi bana 4/5

(Serkan of İzmir) #6323

Thanos’a bak Yunanca şarkı yapmaya başlamış.

(Can) #6324

Jeph Loeb burada kendisine sorulanları cevaplıyor. Aralarında üzücü ve sevindirici şeyler var.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #6325

Crossover, ortak evren sorularına hep aynı ve tatmin etmeyen cevaplar veriyor. Reddit’deki insanlarda olduğu gibi çoğunluk ortak evren adına bir şey görmek istiyor artık.

(fza) #6326

Infinity War’da bile olmadıysa, bekleyenlerin de vazgeçmeleri gerekiyor bence artık.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #6327

Valla ne kadar doğru ne kadar içten bir açıklama bilmiyorum ama Russolar gerçekten Netflix karakterlerini IW’a en azından cameo şeklinde eklemeyi düşünmüşler. Bayağı senaryo taslakları bile mevcutmuş adamlarda.

(fza) #6328

O haberi ben de gördüm ama sonuçta yapmadılar yani. Bence uzun süredir ortada olan bir şey zaten 1. ağızdan söylenmese bile; dediğim gibi bekleyenlerin de son umutlarını bu Infinity War’da olmaması ile bitirmesi daha yararlı olur kendi moralleri adına.