Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(Berkant) #6329

O karardan dönmeselermiş nasıl olurmuş acaba çok merak ettim.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #6330

New York’taki Black Order saldırısına bir şekilde müdahil olurlardı. Orada da yeni bir saldırı için önlem olarak kalırlardı herhalde. Neyse ya fazla üstüne düşünmeye de gerek yok @Pomeron_Reboot haklı.

(Berkant) #6331

Doğru söyledin :frowning_face:

(fza) #6332

Spider-Man 3’e -yine- fazla gömülüyor ama onun dışında çok güzel olmuş. Orjinal üçlemeyi ne kadar sevdiğimi hatırlattı yine:

(Oolong) #6333

Ben bunu şaka sanıyordum, meğerse gerçekmiş

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #6334

İlk gördüğümde ben de fan çalışması sanmıştım. skurge un logo tam gözükmemiş batlogo sandım :smiley:

(Berkay Küçük) #6335

Throg için okunur. :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
Bu arada Skurge’ü ben halen ölü zannediyordum.

(GENERAL) #6336

Eger aos de bu ekipden birini gorursem aos benim icin bitmis olur dizinin tum sezonlarini pc de silerim diger dizilerde olup olmamasi cok da onemli degil ben bu inhumans dizi projesi fikrini ortaya atanin gelmisini gecmisini … dizi begenilmemis iptal edilmis ekibi diger yapımlarda gorebilirsiniz diyor ben senin jeph loeb …

(fza) #6337

İşte istediğim Valkyrie! :heart_eyes:

(Hedef 2019) #6338

Infinity Stormbreaker

(Özgür K.) #6339

One Above All İle kapışır

(Smy) #6340

Nasıl ya saçma?! Diziyi izleyen birisi doğru düzgün yok zaten hadi fan için yapıyorum desen. Gözümü mü kansın istediğin bu Jeph. Inhumans dizisi bence mcudan dışarı çıkarılmalı. Aşırı kötü.

(Berkant) #6341

İnhumans filmi görme hayali artık tamamen düşmüştür bu haberle.Zaten dizi projesi duyurulduğunda film olarak izleme şansımızı kaybetmiştik şimdi kesinleşti.Geçmiş olsun.

(InMemoryOfEmirBK) #6342

Kevin Feige yapmaya karar verirse Jeph Loeb’in belinin kıvrımlarından alır Inhumans’ı.

(All the best memories are hers.) #6343

Biri çıkıp şey dese keşke Inhumans evrenden silinmiştir.Yani düşünsenize abi Avengers var GotG var bir de Inhumans var evrende.Inhumans’a bir bakıyorsun ve çizgi romanlarındaki haşmeti göremiyorsun.Halbuki ilk elden dahil olmalılar evrene

(*) #6344

Inhumansta ben ıhhuman görmedim. NOKTA MORUUUQ

(Smy) #6345

Aranızda inhumans finali izleyen var mi? Ben iki-üç bölüm zor katlanmıştım. Belki iyi olur diye.

(Dovahkiin) #6346

Ben ilk bir teaser izlemiştim ondan sonra ne diziyi ne fragmanları izlemeye tenezzül etmedim.

(Smy) #6347

En iyisini yapmışsın ben 3 bölüm izledim. En son odamda komaya girmiştim. Cidden mcu en kötü işi.

(Can) #6348

Ben ilk bölümleri boşuna izlemiş olmıyım diye sezonu komple bitirdim. Aklımda olumlu olarak hiç bir şey kalmadı.