Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(Witch-Dentist of Muhit) #6349

Ben hiçbir Marvel dizisini izlemedim, sizce ne sırayla izlemeliyim?

(Dovahkiin) #6350

DD, JJ ve AoS izlesen yeter. İlk bölümden son bölüme kadar sırayla izleyebilirsin. Bunu neden yaptım bilmiyorum.

(Witch-Dentist of Muhit) #6351

Teşekkür ederim. :slight_smile: Diğerlerinin senaryosu bağımlı değil o zaman?

(Boş İnsan) #6352

Malesef başladığım bir şeyi bitirme gibi kötü bir huyum var. İzledim bitirdim.

(Dovahkiin) #6353

Big green guy falan diye bağlılar en fazla boşver.

(Berkay Küçük) #6354

Boş beleş Spider-Man eventlerinde bugün

(fza) #6355

Çizgi romanları çok yakından takip eden biri değilim ama Spiderverse olayının boku çıktı gibi geliyor. Önceden cidden seyrek olan bir şeyken, şimdi neredeyse her sene yeni bir Spiderverse olayı yapıyorlar. Bütün Spider-Manleri bir arada görmenin bir olayı kalmadı gibi geliyor bu kadar sık yaptıkları için.

Edit: Ki Spiderverse de çok sevdiğim bir olayı değil Spider-Man evreninin. Karakter tek başınayken anlatılan hikayeleri daha fazla seviyorum.

(Berkay Küçük) #6356

Spider-verse olayını sevmiyorum doğrudan. Spider-Gwen bile bence gereksiz bir karakter birde kendi serilerini verdi Marvel bunların yarısına. Okuyan var mı çok merak ediyorum.

(fza) #6357

Spider-Gwen fena değil bence. Silk’ten filan çok daha fazla hoşuma gidiyor benim.

(Smy) #6358

Bende öyleydim bitirdim peki final de noluyor? Nolur hepsi geberdi de :joy:

(Boş İnsan) #6359

Herkesi dünyaya getirip artık burada kardeş kardeş yaşıyıcaz deyip bitti.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #6360

:cry:

(Berkay Küçük) #6361

Scarlet-Spider’ı bile okuyor musun?

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #6362

Yok canım. Spider-Gwen’i, Spiderverse yan serilerinin bir kısmını filan okuyorum / okuyordum.

Spiderman sevgisi insana neler yaptırıyor.

(Berkay Küçük) #6363

Spider-Man’in modern serilerini sevmiyorum birde ben. Bu yüzden Dan Slott’ın Fantastic Four’da neler yapacağına karşı endişe taşımıyorum desem yalan olur.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #6364

Ben Superior Spiderman’i zevkle okumuş bir insanım, One More Day de sevdiğim bir hikaye. A Brand New Day ve sonrasını genel olarak sevmiyorum belli noktalar haricinde ama.

Guilty Pleasure gibi.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #6365

One More Day sonrası Spider-Man sayılarının hiçbirini sevmiyorum. Okunmayacak gibi değil fakat eski tadı alamıyorsun. Superior serisine haksızlık etmeyeyim. Onun dışındakiler beni tatmin etmedi.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #6366

(Seni özlüyoruz Emir... ) #6367

Demek ki Fatih Portakal artık Disney’de. Hayırlı olsun.

(Berkant) #6368

İzledim bitirdim ve pişmanım.İlk bölümleri nefret ede ede izlemiştim ama aklım kalmıştı.Bu yüzden bitirdim ve pişmanım :frowning: