Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(Berkant) #6409

Dolu Salon = Genel İzleyici ve Hayranlar Tarafından Sevilmek ve İlgi Görmek = Para

(⏬) #6410

Bu bir eşitlik. Adam da eşitliğin izleyici ve sevgi kısmını önceliyor işte.

(Berkant) #6411

Bu yüzden de başarılı filmler çıkıyor ortaya zaten.Öbür türlü sırf gişe hasılatı iyi diye devam ettirilip çamura batan bir sürü seri var.Onlardan değil adam gibi adam Feige reis :slight_smile:

(Varrrrya) #6412

Marvel filmlerinin Altın Küre ya da Oscar gibi ödüller kazanamaması sorusu üzerine Kevin Feige;

“Emir’in filmlerimizi beğenmesini ödüllere tercih ederim.”

(Ali) #6413

Tamam

(Berkay Küçük) #6414

An itibari ile Fantastic Four’a abonelik açtırma fikrimden vazgeçtim. Dan Slott gözümü daha da korkutmaya başladı hatta. Dayı sen ne yapıyorsun ya!

oldu olacak yeni Infinity zımbırtısında Hank’i öldürün de adam acı çekmesin daha fazla.

Fantastic Four #2

Death Of Inhumans #1 variant

Amazing Spider-Man Annual 1
Siyah kostüm geri dönüyor.

(Kid A) #6415

Acaba kimin aklına Hank’e çekidüzen verip Fraction’a Hank&Janet serisi yazdırmak gelecek?

Bir de Phil Noto çizse okuduğum en iyi seri olma ihtimali doğar.

Ama maalesef rüyalar.swf gibi şu an durum.

(Berkay Küçük) #6416

Bu gidişle King gibi bir anda yazarlığa soyunup ben yazacağım.

(Kid A) #6417

King demişken aslında King de Visionvari bir hikaye çıkarabilir Hank&Janet ile ama işte… Durum ortada.

Tekrar rüyalar.swf diyoruz.

(Berkay Küçük) #6418

Bruce&Selina’yı nasıl yazdığını okudukça bunu ben de hayal ediyorum. 12 Sayılık bir miniseri mis gibi olurdu.

(Berkay Küçük) #6419

@VivaLaVida hoşuna gidecek kesin.

(and this man a name) #6420

soruldu mu bilmiyorum ama hiç “ulan ben kendi çizgi romanımı yapsam ne güzel olurdu ama çizemiyorum işte bide kim uğraşacak” dediğiniz oldu mu?

(Serkan of İzmir) #6421

Bazen boş kağıdı panellerin üzerine koyup üstünden geçmek bile aklıma geliyordu ya.

(Wet Meatball) #6422

Ben ilkokuldayken 5-6 sayfalık bir şey çizip 1 liraya satmıştım. Ejderhayı öldüren bir savaşçıyla alakalı bir şeydi galiba. Artık o dönem nerden gördüysem aklıma gelmişti.
Daha sonra da birkaç denemem oldu ama kötü çizdiğimi anlayınca bıraktım.

(fza) #6423

Ben ilkokuldayken Ninja Kaplumbağalar’ın çizgi romanını yapmıştım. Bildiğin 20-30 sayfalık bir şeydi. A4 kağıtları ve saman kağıtlarını kullanıp, sonra yardım alarak delgeç ile delip, ip ile birleştirmiştim.

(Koala lordu) #6424

çizer bir arkadaşla girişmiştik,20-30 panel bir şeyler de çıkardık,fena da yazmıyordum ama yorucu işti,bıraktık.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #6425

Benim arkadaşımla beraber hazırladığımız Spider-Man çizgi roman taslağı vardı. Senaryoyu ben tasarlamıştım çizimleri o yapmıştı. Symbiote War koymuştuk adını. Doğrusunu söylemek gerekirse biraz Web of Shadows’tan yola çıkmıştım.

(and this man a name) #6426

canım sıkıldıkça bi şeyler yazsam kahramanlar falan uydursam hep hayalini kurduğum, çok güzel olurdu. ama yapacağım ilk şey güç dengesi oluşturmak olurdu ve evren bittiği anda başı sonu belli ollurdu. yoksa türk dizisine döner iş.
edit: tabi bir de uzun yıllların birikimi olmalı çünkü insan hatalarını zamanla anlıyor. kayalara şekil veren su neyse zamanda o.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #6427

Bu aydan itibaren 75 lira atıyorum kenara.

(fza) #6428

E3 videosu beni bitirdi. İnanılmaz olacak ya. 5 kere yazdım herhalde ama hapishane dışında yağmurlu havada Electro’yu kovalaması vs. Offf!!

Sonda yediği dayak vs de fenaydı.