Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(Serkan of İzmir) #6429

Ya ben PC’deki Spiderman 3 oyununu senaryoya girmeden sadece New York’ta gezerek saatlerce oynamış bir insanım. Kredi çekerim yine de çıkar çıkmaz alırım bu oyunu.

(fza) #6430

İkiniz de US PSN’den alın da Sony TR para kazanamasın şu oyundan. Nasılsa Türkçe dil desteği de yok, bir kaybınız olmaz. Fiyatları da protesto etmiş olursunuz hem.

(Ata (Ö)zkan) #6431

Efenim merhabalar. FITIKBANK’DAN size özel genç’ül îhtiyâç kredisi sağlayabiliriz. Sadece SOYGUN yazıp 1234 e göndermeniz ve bizi birdaha aramamanız yeterlidir. İyi muhitler dileriz.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #6432

En beğendiğim özelliklerden biri de ağ sıvısının bitip kartuşu oyuncunun yenileyecek olması.

(Oozaru) #6433

1-2 ay sonra God of War gibi %50 indirim görür.

(Ata (Ö)zkan) #6434

Harbi bu arada sipaydinin oyun aynı bi hoş olmuş. Şu şeyi merak ettim. Sonda biri bizim oğlanın dayağını bölüp geliyor ya kimdir sizce o?

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #6435

Ya gerçekten saçmalık god of war ve detroit Türkçe dil desteği koyuyorlar ama spider-Man de yok.

(fza) #6436

Green Goblin çok büyük ihtimalle.

@Oktay_Sigirci1

Rezil Sony TR işte, Last of Us’ta da olmazsa şaşırmam.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #6437

Yalnız aşık oldum ya. Spiderman benim için her zaman bir numara olan bir süper kahraman. En dandik oyunlarında bile bağımlı seviyesinde oynardım. PS4’ümün olmaması, bunu alıp oynayamayacak olmam çok kötü. Bunun dışında; last of us 2 ve ghost of tsushima aşık olduğum diğer 2 oyun. ooof of…

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #6438

Last of Us ilk’in koymuşlardı belki 2.'si de koyarlar.

(fza) #6439

Biliyorum da, benim PS TR’ye olan güvenim Spider-Man’i 300 liraya ön siparişe açtıkları gün bitti. Ondan sonra yaptıkları her açıklama/eylem de ne kadar haklı olduğumu tekrar tekrar gösterdi.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #6440

her sene çıkan fifa bile 450 lira olduysa bitmişiz biz.

(Berkay Küçük) #6441

Öhöm öhöm Game Pass aylık 30 tl öhöm öhöm.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #6442

Ya işte böyle böyle twitch yayıncıların muhtaç kalacaksınız. Dua edinki o 350 liralar binler, milyarlar çıkmasın.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #6443

naptın sen de be, ev mi alcaz?

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #6444

Gerçi doğru söylüyorsun o zaman hiç oyun satamazlar. :slight_smile:

(fza) #6445

Evet; haklısın Game Pass muhteşem bir olay ama 100 Game Pass oyununu toplasan; bir tane Spider-Man ya da The Last of Us Part II etmiyor ki benim gözümde. :confused:

Niye suçlar tavırla konuşuyorsun anlamadım? Sorun o oyunu -parası olsa bile- bu fiyatla PS TR’den alanlar.

(Berkay Küçük) #6446

Spider-Man fragmanına bayıldım. Ama bu oyun çok geç kaldı. Arkham oyunu seri haline gelmişken yeni Spidey oyunu görüyoruz sonuçta birde fragmanda bir şeye fazla takıldım yer yer Spidey biraz fazla esniyordu sanki.

(fza) #6447

Edindiğim izlenim: Çıkmış bütün Arkham oyunlarında çok daha iyi bir oyun olacak ki severim Arkham oyunlarını.

Hiç aklıma bile gelmedi, aktı gitti.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #6448

Suçlar tavırla konuşmuyorum. Bak ben oyun oynayan birisi değilim. Ama Twitch yayıncıların oyun oynamasın izlemeyi seven birisiyim sanki bir oyuncuyumuş gibi kendim tanıtmak istemediğim de öyle konuştum.