Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(Berkay Küçük) #6509

Elimizde Spidey yok ama @EmirTQ var onu çağırsakta olur bence.

(Serkan of İzmir) #6510

xnfbcvbncbfc

(Malumatfuruş olmayan kimse) #6511

DAYAK VAKTİ sjsjss

(and this man a name) #6512

İsminide buldum kaptan mağara adamı

(meta) #6513

If we can’t protect the votes, you can be damn well sure we’ll Avenge it.

(marko) #6514

Cap (Erdoğan): He is my friend (Bahçeli)
FETÖ: So was I

(Oozaru) #6515

Asıl Muharrem İnce’den Captain America olur: Hayır efendim hayır! RTE’yi, Cap olarak kabul etmiyorum!

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #6516

2071 : RTE’den alınan DNA örnekleriyle yapılan Vision %95 ile başkan seçildi

(Not only WitchDentist but also Casper.) #6517

Güzel bi’ zaman çizelgesi olmuş.

(Hedef 2019) #6518

(Gürkan) #6519

Disney 71.3 Milyar’a çıkardı.

https://www.cnbc.com/2018/06/20/disney-raises-bid-for-fox-assets-to-38-a-share.html

(Dovahkiin) #6520

200w%20(1)

(y) #6521

13 milyar dolar borcuda odeyecekmiş onuda ekleyin disney coşdu iyice alacak adamlar kararli :smile:

(Berkay Küçük) #6522

X-Men Gold #30’u okuyun arkadaşlar. Başlığında detaylıca konuşmak istiyorum bu sayıyı. Başlarda acayip eğlendim. X-Men’de o çok özlediğim aile sıcaklığını dibine kadar yaşadım. (X-Men Gold bu konuda çok iyiydi zaten), sonra ağladım. Öyle mecazi olarak değil. 10 dakika aynı panele bakıpgözlerimden düşen yaşlarla kalakaldım. Sonra aniden öyle bir şey oldu ki içimdeki burukluğa rağmen mutlu olmaya çalıştım zorladım adeta kendimi. İçim burukta olsa mutlu oldum. Bana daha önce böyle hissettiren çok az sayı olmuştur. Şuan boşluktayım galiba.

(Hakan) #6523

(⏬) #6524

Anlamadım? Black Widow’u oynayan Aktris, Black Widow filminde mi yer alacakmış?

(Not only WitchDentist but also Casper.) #6525

(marko) #6526

Kesin bilgi değil ama sanırım Captain Marvel filmiyle de Brie Larson’ı izleme şansını yakalayacağız.

(Serkan of İzmir) #6527

Kaynak verir misin internette çok fazla geziyor böyle yalan haberler. Her gördüğünüze de inanmayın ya

(marko) #6528

Ya ben de emin değilim fancast olabilir ama sanırım bu film Marvel Cinematic Universe’de geçecek bir sinema filmi olacakmış.