Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #6551

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #6552

(Geekiz ama ergeniz) #6553

Aslında loki biseksüel çizgi romanlarda, ama bunu hiç kullanamadılar, Jane’e falan sarkıyordu hatta.(kadınlara tabi sarkabilir)

(Koala lordu/Koç Lisesi Bebeğim! ) #6554

Panseksüel. Yani sadece biseksüel olması yetmiyor, Ben șu at olayının ișlenmesini istiyorum.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #6555

(Can) #6556

Yıl sonu ne ya? Fragmanla beraber adını paylaşırlar artık.

(Malumatfuruş olmayan kimse) #6557

Kasımda açıklarlar. Aralığın ilk haftasında da fragman düşer.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #6558

Ulan ne büyük bi gerizekalılık bu ya. Film vizyondan kalkınca bi panelde sal gitsin neyine kasıyorsunuz bu ismi bu kadar. Ayrıca Feige geçenlerde “filmin ismini bu kadar takmayın yauv” demedi mi zaten? E o zaman niye gereksiz gizem yaratıyor anlamış değilim.

(and this man a name) #6559

hmm cap marvel filmine de birkaç ay var filmle çakışacak gibi görünüyor :grin: yav fegie reyiz en azından a4 ismi ver ne olabilir ki bu kadar gizleniyor.

(Malumatfuruş olmayan kimse) #6560

Gün gelir asshole dediğin çocuk seni rezil eder Antony efendi…

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #6561

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #6562

Ant-Man and The Wasp’tan hemen sonra açıklanacağını düşünüyordum.

(Berkay Küçük) #6563

Sara Picelli’nin Fantastic Four tasarımları

(Hakan) #6564

(Muhitin Delisi) #6565

Young Avengers kokusu aldım sanki

(Berkay Küçük) #6566

@Hiluluk abi Dan Slott’un Fantastic Four ve Iron Man’de alacağı kararlar hakkında ne düşünüyorsun takip ettiysen?

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #6567

Kingpin confirmed.

(İsmail) #6568

Iron Man’in geçen haftaki ilk sayısını okudum, pek bir olayı yoktu doğrusu ama Valerio Schiti’nin çizimleri çok güzeldi, renklendiren kimse onunla da harika bir eşleşme olmuş. Schiti yüksek tempoda çalışabilen çizerlerden, Bendis döneminde GotG çizerken uzun sayılar boyunca araya misafir çizer girmeden ilerleyebiliyordu. Umarım Iron Man serisinde de arada fazla boşluk bırakmadan devam eder. Bir de Janet’ın seriye love interest olarak girmesi söz konusu sanırım, buna çok karşı değilim ama Infinity Countdown’ın 4. sayısını da göz önünde bulundurunca Hank’i bir süre daha göremeyeceğiz gibi görünüyor.

Fantastic Four’da ne tür kararlar aldı haberim yok. 2. sayının solicit’ini ve Pichelli’nin yeni bir villain tasarımını gördüm en son, belli ki Reed, Sue ve çocukların dönmeden önce neler yaşadıklarına biraz değinecek ama bir şey söylemek için erken olur sanırım. Bununla beraber Esad Ribic’i kapak çizeri olarak seriye pek yakıştıramıyorum doğrusu.

(Berkay Küçük) #6569

Infinity Countdowndan haberim yok ancak Janet’i love interest yapması çok sinirimi.Iron Man hikaye olarak hiç ilgimi çekmedi doğrusunu söylemem gerekirse.

Franklin ve Valeria kendi süper kahraman kimliklerine kavuşacakmış sanırım.

Katılıyorum. Tarzı bana hitap etmiyor. Variantları bekliyorum şuan.

(Muhitin Delisi) #6570

Şu çizgi romanlarda Tony’nin love interesti olmayan bir kadın kaldı mı?