Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(Loony Lovegood) #6651

Gidiyor

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #6652

Ya keşke marvel’i netflix dizileri artırsa en son The Punisher izledik yeni dizi olarak. Tamam aralarında gerçekten kötü olanlar var. Ama hepsi bir şekilde izlemesi zevkli diziler. Ne yazık ki Disney kendi platformu açıyor olması bu dizilerin artmasına engelli oluyor.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #6653

Keşke Chris Hemsworth olsaydım

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #6654

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #6655

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #6656

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #6657

Tüh be ben de Perlmutter öldü sandım.

(Can) #6658

(fza) #6659

X-Men MCU’ya geldiğinde şöyle bir şey görsek acayip olur:

(Berkant) #6660

Her türlü görürüz bence :slight_smile:

(.) #6661

KF hayranların ulan bu olsa ne güzel olur ya dediği her şeyi yaptı. ürnek Spider-Man’in kostümüne istenen ne varsa monte etti. Captain Marvel’a kask istediniz, onu da yapıyor. Şüpheniz olmamalıdır…

(Serkan of İzmir) #6662

Cap, Mjölnir’i kaldırır mı üstad?

(.) #6663

Bilerek kaldırmadı o sahnede bence reisim

(and this man a name) #6664

Mcu da nasıl adam kesecek wolvi?

(Berkant) #6665

(Gürkan) #6666

Logan filmi dışındakiler PG-13 vizyona girmişti. O filmlerde nasıl kestiyse, MCU içerisinde de öyle kesecektir.

(and this man a name) #6667

bilmiyorum biraz garip geliyor düşününce. sanki disney izin vermezmiş gibi. umarım haklı çıkmam :smile:

(Berkant) #6668

Mecbur verecek eğer karakteri kullanacaklarsa çünkü başka yolu yok karakteri etkili kullanmanın :slight_smile:

(Gürkan) #6669

PG-13 ile R Rated arasında Wolverine’i etkileyen kilit nokta kan olayı. Dikkat edildiğinde Logan dışındaki filmlerde Wolverine birine pençesine sapladıktan sonra eğer sahne yakın plansa pençesini hemen geri çekiyor. Kan görünmüyor. Yine o filmlerde kol bacak kopmuyor. Kan fışkırmıyor. Logan’da ise tam tersiydi. Her şeyi görsele döktüler. MCU ile birlikte yine PG-13 sularına çekilince Logan dışındaki filmlerdeki gibi yapacaklardır. Lakin diğer MCU filmlerinden bir kaç gömlek sert yapacaklarını düşünüyorum X-Men filmlerini.

(fza) #6670

Saçma sapan bir fikir. Kadın-erkek karışık en iyisi.