Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(meta) #6671

Bu tarz aşırı çiğ fanfic filmi yapmıyor neyse ki Kevin başkan. Fakat bayat karışık çerez gibi olan A-Force vb.leri yerine Dora Milaje filmi yapsalar fena olmayabilir aslında. Black Widow’u da cameo olarak veya küçük bir rolde kullanabilirler.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #6672

Benim esas merak ettiğim şey Deadpool ne olacak Reboot edecekler mi? Ve esas büyük soru +18 olmaya devam edecek mi? Bunları haricinde Disney’i FOX’un diğer +18 olan yapımların çokta dokuncağın düşünmüyorum. Hata X-MEN haricinde çokta büyük bir değişiklik beklemiyorum.

(Gürkan) #6673

Evet Deadpool şu an için soru işareti. Bob Iger, Deadpool’un r rated olarak devam edeceğini söyledi. Ama anlaşma tamamlanana ve en önemlisi Deadpool’un MCU’ya katılacağı noktaya kadar bir çok şey değişebilir. Solo filmler r rated devam edip, crossover yaptığında PG-13’e ayak uydurabilir. Zira karakter buna müsait. Böyle şeyler Deadpool için bir espriye bakar.

Açıkçası beni Deadpool konusunda en fazla düşündüren şey Disney yada Marvel değil. Acaba Ryan Reynolds yeni statükoya uyum sağlayabilecek mi ? Bence asıl sorulması gereken bu. Fox çatısı altında daha özgür hareket edebiliyordu. Ama MCU çatısı altında MCU’ya uymak zorunda kalacaktır. MCU’nun oyuncuların ve karakterlerin üzerinde hareket eden ana planları var. Deadpool için bunu riske atarlar mı ? Bilemiyorum.

Anlaşma tamamlandığı zaman büyük ihtimalle Kevin Feige ve kurmayları Ryan Reynolds ile devam edip etmeyeceklerini derinlemesine tartışacaklardır.

Fox’un diğer ürünlerine gelirsek onlar olduğu gibi devam edecek. Disney çatısı altındaki diğer stüdyolarda daha önce r rated çok film yapıldı bu değişmeyecek. Zaten Fox Searchlight Pictures gibi oluşumlara hiç dokunulmayacak.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #6674

Evet daha önce disney +18 filmler yapan bir şirketi olduğunu biliyorum. Ama bunun çoğu kimse bilmiyor.

İşte bu beni çok korkutuyor.

(Gürkan) #6675

Bi’şey olmaz zamanla herkes öğrenir :+1:

(fza) #6676

Deadpool çok umrumda olan bir karakter değil. Bir daha gözükmese özlemem. Sırf onu göstermek için bir şeyleri değiştirmezler inşallah.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #6677

a

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #6678

:cry::cry::cry:

(fza) #6679

Favori kurgusal karakterimin oluşmasında oynadığın büyük rol için teşekkürler.

(Can) #6680

Bu dünyadan bir Steve Ditko geçti. Yıllardır ortalıkta yoktu, soyutladı kendisini dünyadan. Üzdü bizi. Spider-Man ve Blue Beetle gibi sevdiğim birçok karakteri hayatıma soktuğun için çok teşekkürler. Çizgi roman emekçileri kalbimizde.

(.) #6681

Allah rahmet eylesin. Stan Lee bu olayı gördükten sonra ilgiyi yine kendi üzerine çekmek için ölü taklidi yapmaya çalışabilir dikkatli olunsa iyi olur…

Muhitin Muhit Arşivi!
(Berkay Küçük) #6682

İlk yazımın şerefine buraya da paylaşmak istedim. Umarım beğenirsiniz.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #6683

Sakına olay çıkarmak istediğim sanmayın Walt disney de savunmuyorum. ama Fantastic Four iptal eden Walt Disney değil. Bir dönem hakların geri vermiyorlar diye İke perlmutter iptal etmişti Seriyi.

Ama şu an Fantastic Four geri dönüşün de okuyucusu büyük desteği olduğu belli olan bir şey.

(Berkay Küçük) #6684

Oktay kusuruma bakma lütfen ama Perlmutter dönemin Marvel Ceo’su. Marvel Entertainment Disney’e ait bir firma. So …

Ki yazımda ben doğrudan bir Walt Disney’in iptal ettiğine dair bir bilgi yazmadım. Marvel Entertainment’in Disney tarafından satın alındığından bahsettim sadece.

(fza) #6686

(İkbal Kartal) #6687

Güzel bir yazı olmuş,tebrik ederim :hugs:

(Berkay Küçük) #6688

teşekkürler :blush::blush::blush::blush:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #6689

(Wet Meatball) #6690

Tamam da neden dalga geçiyorsunuz ayıp değil mi?

(Can) #6691

Bizi takmayanı bende takmam kafasındadır adam.