Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(marko) #6692

Fresh Start’tan hangi serileri önerirsiniz? Ben tatilim bitince Venom, Amazing Spider-Man, Immortal Hulk ve Sentry’ye başlamayı gözüme kestirdim önerilere de açığım.

(Berkay Küçük) #6693

Iron Man’e başlama

(meta) #6694

:+1::+1::+1:

En iyilerini seçmişsin açıkçası.

(Berkay Küçük) #6695

Ya biri bana Avengers’ta neden Jennifer’ın bu kadar berbat yazıldığını açıklayabilir mi?

(meta) #6696

Sadece kötü de değil, alakasız yazılıyor. Devamlılık zaten umurlarında değil ama Banner olsa bile açıklanır pek bir tarafı yok. Hulk’ı bir iki kere duyup okumuş birisi yazıyor gibi. Üzerine hiç düşmemişler kısaca :l

(Berkay Küçük) #6697

Jennifer ile alakası yok karakterin, keşke Jason Aaron eski Avengers sayılarına ya da Fantastic Four sayılarına bir göz atsaymış.
90’larda karakteri baştan aşağıya değiştirmedilerse bilemeyeceğim de zannetmiyorum.

([Godwoken]) #6698

(fza) #6699

Thor kız. :DDD Aşırı tatlı.

([Godwoken]) #6700

haha…nothing.:sweat_smile:

(Muhitin Delisi) #6701

Merhaba size bişry sormak istiyorum. Ben Marvel Unlimited’i telefonuma yükledim sonra join now çıktı bende ona tıkladım “1 ay ücretsiz deneme sonrası 34.99tl kabul ediyor musunuz?” uyarısı çıktı ben de vazgeç dedim tam uygulamayı silecekken açıldı çizgi roman okunabiliyor şuan. Benim aklımı kurcalayan şey bu uygulama ücretli mi ücretsiz mi? Eğer ücretsizse o uyarı neden çıktı log in yapınca daha farklı ayrıcalıklar mı oluyor? Bu cahil kardeşinize yol gösterirseniz çok sevinirim ücretliyse silicem çünkü
Edit:Galiba bazı çizgi romanlar ücretli bazıları ücretsiz doğru mu anladım?

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #6702

A Redditor has shared that at the Marvel Avengers S.T.A.T.I.O.N in Las Vegas, an explanation has been provided for the character’s survival. It reads:

“Physical examination of Capt. Rogers revealed that while thickened, his blood’s water was not frozen. Blood tests revealed that his blood contained excessive amounts of glucose as a result of his liver processing his glycogen stores, thus lowering the freezing temperature of blood-borne water and creating a ‘cryoprotectant’. This process is similar to that of Water-Bears (Tardigrades) and hibernating Wood Frogs who metabolize glycogen in their liver to circulate copious amounts through their body to reduce the osmotic shrinkage of cells and stop from freezing. This, however, has never been seen before in humans.”

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #6703

Daily news Kevin feige ile Röportaj yapmış X-MEN ve FANTASTİK DÖRTLÜ’un MCU nasıl endirke edecekler hakkında belirsiz fikirler ve düşünceler varmış.

(Can) #6704

Bir zamanlar bakmıştım orada ücretsiz çizgi romanlarda var.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #6705

Comcast’a FOX satın alabilmek için Netflix, Apple, Amazon , Facebook ve Youtube gibi önemli Teknoloji devleri ile görüşüyormuş.

Ek: artık cidden bu tarz haberleri paylaşmaktan sıkıldım. 27 Temmuz günü ne olacaksa olsun ayrıca bana artık Comcast olmayacak duaya amin diyor gibim geliyor.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #6706

FOX Hissedarlar da biri Hulu ile ilgili bir durum da dolayı satın almayı durdurmak için dava açmış.

(Gürkan) #6707

Comcast teklif arttırırsa, ki arttıracak gibi görünüyor o zaman 27 Temmuz toplantısı da ertelenir. Bir önceki sefer arttırmasalardı bugün Fox hissedarları 52 milyar dolarlık teklifi oylayacaklardı. Ama olmadı.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #6708

İnşallah ertelemezler çünkü ciddi de sıkıldım bu durumdan artık yılan hikayesine döndü olay.

(was never real) #6709

Hadi be COMCAST bitir şu işi!!

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #6710

Amerikan Hükümeti Disney ile FOX anlaşmasın çokta onayladı Comcast teklif artırsa bile boşuna kürek çekmiş olacak. Ki Zaten FOX eşrafı Comcast istemiyor.

(Gürkan) #6711

Evet artık sürecin tadı kaçmış gibi görünüyor. Özellikle Comcast kapıdan kovsan bacadan girermişçesine saldırıyor. Ama işte hem Disney, hem de Comcast geleceklerinin en önemli satın alımlarının eşiğindeler. İkisi de bütün güçleriyle Fox’u istiyor. Bi’de bütün bunların üzerine Bob Iger ve Brian Roberts arasındaki kişisel rekabet işleri daha ilginç hale getiriyor. İki CEO’da özellikle birbirlerine kaybetmek istemiyorlar.

Gelen bilgilere göre Comcast artık sınıra dayandı. Yanına ortak almadığı müddetçe nakit olarak yükselemiyorlar. Disney’in hisseleri daha değerli olduğu için hisse olarak yükseltme + nakit ile potansiyel olarak Comcast’ten daha iyi durumdalar. Bakalım neler olacak. Ama ne olursa olsun bu hafta çok önemli. Comcast’in bu hafta arttırım yapması bekleniyor. Comcast arttırdığında Disney’de illaki arttıracak. Benim şu anki korkum bu rakamlar haddinden fazla yükselirse Fox’u kim alırsa alsın kaybeden durumuna düşebilir. TimeWarner’ın 85 milyar ettiği düşünülürse Fox için bunun üzerine çıkılması ne kadar mantıklı olabilir ?