Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(fza) #6733

Uyduruk olmuş biraz, daha fazla özenebilirlerdi. Ant-Man and the Wasp’ı da izledim bugün, pek beğenmedim. Daha detaylı yazarım kendi başlığına yakın zamanda.

(Wet Meatball) #6734

Allah utandırmasın

(Dovahkiin) #6735

Kendileri de farkında ne kadar rezil bir Hulk portresi çizmeye başladıklarının. :face_with_raised_eyebrow:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #6736

(meta) #6737

+1

Tonu ve ilerlemek istediği hikayenin konseptini iyi ayarlamış Nick Spancer. Takip etmem herhalde diyordum ama merak ettirdi beni açıkçası nasıl devam edeceği konusunda.

(fza) #6738

Vay be; bu film ciddi ciddi geliyor. İlk söylentisi atıldığı zamanlarda olmasına ihtimal vermemiştim hiç, gereksiz geliyor bana. İnşallah sağlam bir aksiyon/kurgu görürüz da Winter Soldier gibi tatmin eder.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #6739

Nick Fury’nin SHIELD kartından yola çıkarak söylemem gerekirse halka tekrar açılan resmi SHIELD geri dönüyor. Bu da güzel bir ajan filminin habercisi olabilir.

(Gürkan) #6740

Doğrudan çizgi roman uyarlamalarını etkilemediği için sanıyorum geek mecralar haberini yapmadı ama Disney, Fox, Comcast ve AT&T ile alakalı çok ilginç şeyler oluyor iki gündür. Üstelik şu anda Amerika’da Sun Valley Konferansı var. Bütün büyük medya patronları şu an aynı yerde. Belki bu süreç herkesi biraz sıkmaya başladığı için haber yapılmamıştır. Ben Amerikan ekonomi kanallarından süreci takip etmeye çalışıyorum. Oraları kaynıyor.

İlk ilginç haber şu. Bu satın alma sürecini takip edenler bilir. Fox’un elinde Sky’in %39’luk kısmı var. Geri kalan %61 içinde anlaşması var. Resmi olarak Ekim gibi alımı tamamlayacaktı. Comcast durur mu ? Durmadı. Bu seferde Fox ile Comcast’in %61’i için Bidding War’a girdi. Yani Comcast şu anda Disney ile Fox’u almak için yarışıyor. Fox ile de Sky’in %61’i için yarışıyor. Bu da şu soruyu getiriyor akla acaba Fox’u almaktan vaz mı geçti ? Zira Fox ile mücadeleye girerek Sky’a ödenecek parayı arttırıyor. Fox’un almasını bekleyip, kendisi Fox’u aldığında milyarlarca dolar karda olacaktı. Şimdi dolaylı yoldan kendisine zarar veriyor. Şayet halen Fox’u almak istiyorsa. Süreç bize ağır ağır Comcast’in Fox’un medya ürünlerinden vazgeçebileceğini gösteriyor.

Diğer ilginç haberde daha önce onay verilen ve Comcast’i Fox’u almak için cesaretlendiren AT&T ve TimeWaner arasındaki merger. Gelen bilgilere göre bakanlık onay vermiş olmasına rağmen itiraz etmeye hazırlanıyormuş. Artık onay geldikten sonra itiraz edince iş ne noktaya varır bilmiyoruz ama biraz işler gerilecek gibi. AT&T davasının sonuçlanması üzerine kesin onay alacağına inanan Comcast, bu haber sonrası bir daha Fox’un peşinden gitmeyebilir. Belki de bunu bildiği için Sky’ın peşine düşüyordur.

Yani görüldüğü üzere işler oldukça karıştı. Sun Valley’in ardından Comcast’in nasıl bir hamle yapacağını göreceğiz.

(.) #6741

Sözcü’den tam ekran yapınız

(Yanıyorsun Fuat Abi) #6742

(Yanıyorsun Fuat Abi) #6743

Slott bunu beğendi

(Wet Meatball) #6744

The hero we need

(Go down swinging.) #6745

Şu kostüme bayılıyorum ya. Umarım güzel hikayeler çıkar bu seriden.

(Berkant) #6746

Teori bayağı mantıklı da Thanos’tan sonra ana villian olabilir mi ? Biraz zor.

( Edgar Davids) #6747

Ne filmmiş arkadaş 4 yıl geçti üstünden hala detaylarda ipuçları buluyor insanlar

(Berkant) #6748

Bu Guardians of The Galaxy serisini bu yüzden seviyorum (Her ne kadar 2. filmi hayal kırıklığı olarak görsem de).Evren ile ilgili bir sürü ipucu bulursun didik didik arayınca.Bu olaya en müsait seri olabilir.

(Wet Meatball) #6749

He just wanted to buy some plums

(Berkay Küçük) #6750

Galactus, Thanos’tan daha iyi kötü bence yıllardır gereksiz şekilde hakkı yeniyor Galactus’un ancak şu var ki Galactus’u Thanos gibi işleyemezsin.

(Koala lordu/Koç Lisesi Bebeğim! ) #6751

“Hayatta kalmam için gezegen yiyen kozmik varlık” Galactus’un genel tanımı. Ben Thsnos’tan çok severim ama bu haliyle ancak bir kaç filmde bir dönem karakter ya da koca phaseler boyu foreshadowing edilen, sonra bir hadi bilemedin iki filmde yenilen karakter olur. Ben șahsen olmasını isterim o ayrı konu ama Marvel yapar mı, yoksa fantastic four kötüsü olarak mı kullanır bilemedim…

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #6752

Thanos gibi kafa kafaya çarpıştıramazsın. Sadece bu yüzden bile Thanos daha iyi. Üstelik hem çr hem filmde Thanos’un karakteri de daha hoş bana kalırsa. Galactus’u da severim ama Thanos kıran kırana bir villainlık çıkarıyor.