Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(Ozan Cem ) #1

DC hakkında haber, yorum, medya paylaşım sayfasıdır. Eski haberler için Marvel&DC News başlığını kontrol ediniz.

BATMAN' Filminin İsmi Belli Olmuş Olabilir: Sade Ve Klas, Arkasındayız!
DC | Genel Sohbet
(Muhsin Bayram) #2

İtalyan bir sinema sitesi, Green Lantern Corps filmine dair konsept çalışmaları gördüklerini iddia etmiş. Görsellere göre filmin başrolleri Hal Jordan ve John Stewart olacakmış.

Filmde Kyle Rayner gözükmezse yakarım WB stüdyosunu.

(Tsuchigumo) #3

Ben de Guy Gardner gözükmezse yakarım WB'u. Birlikte yakalım mı :smiley:

(Muhsin Bayram) #4

O da görünse çok iyi olur. Ama önceliğim Kyle Rayner :smiley: Hem Guy çok geyik bir karakter Hal'dan falan rol çalar :smiley:

(Hazar Hazarlı) #5

keske su john stewart yerine baska bir yuzuk tasiyicisini kullansalar, hatta jordan tek tabanca olarak takilsa da olur. yeter ki john stewart denen dunyanin en sikici karakterini kullanmasinlar. anlamiyorum ask acisi cekmekten baska bir ise yaramiyor bu adam. tek yaptigi is bir goktasina oturup "katma tui, katma tui" diye sayiklamasi, baksa hicbir albenisi yok. vallahi bu adami ask acisi cekerken gordugumde kusasim geliyor. umarim sinema evreninde gorundugu ilk filmde kendisini bir kasik suda bogarlar.

(Muhsin Bayram) #6

John Stewart'ı ben de sevmiyorum. Ama WB gidip Hal, Kyle, Guy üçlüsünü filme dahil edip John'u filme dahil etmezse dümdüz ırkçı damgası yer. John bir nevi günümüz politik düzenini göz önüne aldığımızda Green Lantern filmiyle paket olarak gelmek zorunda.

(SNIKT!) #7

Change.org ta kampanya başlatmışlar jbc de kendi twitterında paylaşmış

https://www.change.org/p/jbc-yay%C4%B1nc%C4%B1l%C4%B1k-vertigo-comics-dc-comics-jbc-yay%C4%B1nc%C4%B1l%C4%B1k-sandman-%C3%A7izgi-romanlar%C4%B1n%C4%B1-yay%C4%B1nlas%C4%B1n

(Mert) #8

Hayaldi, gerçek oldu :open_mouth: Fragmandaki Doomsday, değil TMNT'miş :smiley:

(Mert) #9

Green Lantern konusunda da acaba şu görünüş yaparlar mı ya? Çok fena duruyor ya :smiley:

(Hazar Hazarlı) #10

uzun sac jordan'a hic yakismiyor ki zaten su aralar billy tan kendisini muazzam kotu ciziyor. hal jordan'dan daha cok steven tyler'a benziyor billy tan'in cizimleri. zaten green lantern su aralar venditti sayesinde can cekisiyor bunun ustune billy tan'in cizimleri de tuy dikiyor. su aralar jason fabok jl serisinde cok guzel ciziyor green lantern'i bir tercih hakkim olsa onu secerdim.

(Muhsin Bayram) #11

Çizgi romanlarda daha uzun bir süre Bruce Wayne'i Batman olarak göremeyeceğiz. Reyiz konuştu:

(anon591966) #12

(SNIKT!) #13

Sadece kendi serisinde batman gordon değil mi kl de falan yine bruce yoksa ben mi yanlış biliyorum

(Beni unutmayın dostlar. Buralarda bi cizgidelisi vardı dersiniz...) #14

Daha kaç sayısı çıktı o serinin? Güncel bir çiZgi roman serisi takip etmek istiyorum da.

(Mert) #15

Daha çıkmadı, yeni çıkacak seri.

(Beni unutmayın dostlar. Buralarda bi cizgidelisi vardı dersiniz...) #16

Vay vay heyecanlandım hele şükür güncel bir seri takip edebilecem sağol hocam.

(Muhsin Bayram) #17

Justice League ve JLA hariç diğer bütün çizgi romanlarda Batman olarak Jim Gordon var.

(Muhsin Bayram) #18

Supergirl TV serisi ile aynı evrende geçen yeni bir dijital çizgi roman serisi geliyor. Mantık Arrow Season 2.5 ve Flash Season Zero ile aynı.

http://www.comicbookresources.com/article/dc-to-expand-supergirls-tv-world-with-digital-first-comic

(Hasan) #19

Çok iyi olmuş ya mükemmel. Dovus kareografileri arrow ile yarişir 😃 asffsafsf

(Mert) #20

Superman'in kostümünde Kriptonca sözler yer alıyormuş. Tamamıysa şöyleymiş;
"Furthermore we have not even to risk the adventure alone, for the heroes of all time have gone before us. The labyrinth is thoroughly known. We have only to follow the thread of the hero path, and where we had thought to find abomination, we shall find a god. And where we had thought to slay another, we shall slay ourselves. Where we had thought to travel outward, we will come to the center of our own existence. And where we had thought to be alone, we will be with all the world."