Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(Berkant) #11058

Onu anladım zaten.Ben sadece Peter Jackson’un DCEU’da bulunmasının düşünülmesinin saçma olduğunu belirtmeye çalıştım.

Bu sebeplerden biri de benim saydığım sebep :slight_smile:

(Şevval) #11059

Prelude To The Wedding:Nightwing Vs Hush
Hikaye güzel çizimler çok iyi. Travis Moore’un Nightwing’i :drooling_face:
Batgirl Vs Riddler’ı merakla bekliyorum.
Batman #48: King’in Joker profilini sevdim
Sayının sonunda Selina’nın söylenmesi çok hoşuma gitti :smile:

I think… I may need another hostage

Aquaman hakkında şikayet edeceğim biraz. Çizimler çok güzel ancak hikaye çok yavaş akıyor bence. Son birkaç sayıdır sıkılıyorum.
Mera Queen Of Atlantis: Biraz geç okudum ama olsun. Sürükleyici . Xebel’i tanımak çok hoş çünkü Xebel hakkında bilinen çok az şey vardı. Güzel ilerliyor ve Orm :hearts:
Ale Garza’ın Batman #50 cover’ı

(Berkay Küçük) #11060

Ben Aquaman’i çok seviyorum ya hikayeyi kısa sürece yaymamasından mutluyum zaten son 3 sayısı kaldi hikayenin tamamlanmasına. Abnett’in bu kadar iyi başka bir hikaye yazabileceğini sanmıyorum zaten.

(Şevval) #11061

Kaç sayıdır taht mücadelesi veriyor ama :smile: Keşke biraz kısa tutsa da Mera ile Arthur’u daha çok yan yana görebilsek. Rebirth’te evlenme teklifi etti Arthur, Bruce ise 24’üncü sayıda. 2 sayı sonra evleniyor Cat ile. Hikaye çook uzadı mı beni sarmıyor bir süre sonra.

(İbrahim Kaya) #11062

Peter Jackson’ın son dönemlerde o ya da bu sebeplerden eski ihtişamından uzak olduğunu söyleyebiliriz ama daha önce olağanüstü bir sinemacı olduğunu kanıtladı. Kaldı ki, ilgilenseydi elimizdeki tartışmalı evreni tek bir filmle bambaşka bir seviyeye getirebilirdi.

(Merve Bilgiç) #11063

Arkadaşlar haftalık DC ve Vertigo sayılarını konuşmak isterseniz sizi şöyle alalım.

(Berkay Küçük) #11064

3 sayı kaldı zaten bitti bitecek.Bende Garth’ı kullanmasını istiyorum. Titans’ta zaten şutladı Garth’ı Aquaman’de kullansın.

(fza) #11065

En soldaki ve en sağdaki kimler?

(Şevval) #11066

Sarı Holy siyah saçlı Lois

Bence de hazır Tula kostümü giymişken.

(Berkay Küçük) #11067

Tula ile birlikte olmalarını bende isterim ama Lilith’le sevgililer şuan.

(Şevval) #11068

Sevgili olmalarından çok Aqua fam için demiştim.

(Berkant) #11069

WB’nin müdahalelerine karşı gelerek cidden tek bir filmde Peter Jackson evrene seviye atlatabilirdi ama WB’nin müdahaleleri öyle birşey ki ‘‘Masterpiece’’ olan bir filmi bile en ufak müdahalesiyle ‘‘Terrible’’ konumuna getirebilir.Tabi Peter Jackson buna izin verir miydi orası ayrı konu :slight_smile:

(Emre) #11070

Aga bee

(Berkay Küçük) #11071

Zack yeter yav sal artık yoluna bak yav :persevere:

(Emre) #11072

Sen bakma bunlara Zack baba. Atmaya devam biz beğeniriz, at.

(Can) #11073

Bunlara bile siyah filtre atmış hasta herif.

(Berkay Küçük) #11074

Zack’i boşver azıcık yüzün gülsün.

(Can) #11075

Poster yapacağım bunu ya dün Mitch Gerads’a sevgi mektupları yazmayı düşündüm

(y) #11076

Aklı hala dc de reisin.Dön artık bitsin bu hasret zack baba.

(Berkant) #11077

Buna da ben filtre atayım dedim :slight_smile: