Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(fza) #7170

Benim anlamadığım şey, eğer bu 7-8 film yazılı olan sırayla gelecekse, WW2’den önce ki 4 film ne ara vizyona girecek? 2018 sonlarına bir tane daha yetiştirseler, geri kalan üçünü de 2018 içinde bitirip 2019’a yaysalar anca oluyor. Ayrıca SS2 keşke hiç olmasa ama:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #7171

WB temsili

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #7172

Zaten farkındaysanız WB günde 5 DC filmi duyuruyor. Bence bunların yüzde sekseni ya iptal edilecek yada ertelenme kisvesi altında iptal edilecek. Yada JL tutmazsa ortak evren iptal edilecek bunlar yedekte tutuluyor.

(JR Ewing) #7173

Yakında Justice League gösterime girecek. 2018’de şimdilik sadece Aquaman var gözüküyor. Shazam de 2019’a yetişir muhtemelen. Konuşulan filmlerden geriye The Batman, Flashpoint, Green Lantern Corps, Wonder Woman 2, Suicide Squad 2, Gotham City Sirens ve Batgirl kalıyor.

Bu filmler dışında daha evvel haberlerine rastladığımız Justice League 2, Cyborg, Black Adam, Deadshot, Nightwing ve Deathstroke filmleri de var. Black Adam muhtemelen Shazam 2 tarzında bir film olabilir. Deadshot filmi de Suicide Squad 2 ile aynı film olabilir.

Bir ara Man of Steel 2, Booster Gold & Blue Beetle, Justice League Dark ve Joker filmleriyle ilgili haberler de çıkmıştı fakat bunlarda son durumu bilmiyoruz.

Senede 2-3 filmlik bir tempoyla, rahatlıkla 6-7 senede tamamlanabilecek bir liste.

(y) #7174

30 film duyurur 5 tanesini çeker bunların dediğine inancım yok ne zaman yapım aşamasına geçilir o zaman inanırım

senede düzenli 2-3 film gelirse ve belli bir kaliteleri olursa filmlerin evren oturur bana sorarsanız

(Oozaru) #7175

WB’nin yaptığı tek iyi şey yeni film duyurmak. :smiley:

(Ali) #7176

WB de canı sıkılan film tarihi paylaşıyor. Terapi gibi bir şey herhalde onlar için.

• Canım sıkıldı.
  • Ne yapalım?
  • Dur film takvimini değiştirelim.

İşler böyle yürüyor adamlarda.

(Muhsin Bayram) #7177

Black Adam filmini yazması için Adam Sztykiel ile görüşülüyormuş.

http://www.tracking-board.com/undateable-creator-adam-sztykiel-to-write-dwayne-johnsons-black-adam-movie-for-dc-new-line-exclusive/

(Hakan) #7178

WW ikiz erkek kardeşi Jason ile tekrar bir araya geliyormuş.

(Muhsin Bayram) #7179

Joelle Jones + Catwoman = Miyav :heart:

Batman #34 - sayfa 18

Ayrıca. THAT’S MUH BATMAN AND ROBIN

dickdamian

(Umur) #7180

Bu, bu nasıl bir seridir ya? Okuyan var mı? Merak ediyorum nasıl bir şey.

(Muhsin Bayram) #7181

Devastator tek başına bir seri değil, Dark Nights: Metal eventi için hazırlanmış bir tie-in sayısı. Metal okumak istiyorsan şöyle bir okuma sırası var:

METAL

(İbrahim Kaya) #7182

Bu adamı biraz araştırdım. Todd Phlips’in yönettiği Due Date filmi haricinde Uwe Boll ayarında bir herif kendisi. Due Date filminin senaryosuna ne kadar etki etmiştir bilemem ama bu film haricinde vasat sayılabilecek bir işi blie yok. Berbat! Ve tutup da bu adama Black Adam filmini veriyosun yazsın diye. Ekteki sahne gibi bir film bekleyin arkadaşlar.

Gerçekten DCEU’nun yolu içler acısı.
mm1

(Hakan) #7183

(Muhsin Bayram) #7184

The Rock Summer Movie #43 olacağı için kimi getirseler ortaya çıkacak ürün belli. The Rock çoktan filmde yer alacak aksiyon sahnelerini bile kafasında belirlemiştir. Elde senaryo bulunsun diye için bir senarist tutmuşlar işte. Kamera arkasına da göstermelik bir yönetmen koyarlar.

Yazık oluyor aslında. Black Adam orijin hikayesinde DC evrenini genişletecek tonla malzeme var. Hawkman ve Hawkgirl, Doctor Fate, Thanagar Empire, Vandal Savage falan hepsi Black Adam’ın orijin hikayesine bağlı karakterler.

(JR Ewing) #7185

Öykü bakımından müthiş potansiyelli ama öte yandan da The Rock vs Superman konsepti epey meraklandırıcı. :slight_smile:

(y) #7186

Black adamın solo filmi mantıklımı arkadaşlar benim karakterle ilgili pek bilgim yok birde bu karakterin düşmanı varmı çizgi romanlarda kişisel düşmanından bahsediyorum solo filminde kullanabilecekleri ve sizce black adam filmi evreni genişletebilirmi

(öğnkü) #7187

Bir Magneto filmi kadar mantıklı bence, ama evren daha emekleme aşamasında olduğu için biraz erken bence.

(Muhsin Bayram) #7188

Warner Bros, son üç yıldır DC filmleri dahil pek çok filmini finanse eden RatPac şirketi ile olan prodüksiyon anlaşmalarını iptal etmiş. Nedeni ise RatPac’in başındaki isim Brett Ratner’ın adının taciz iddialarına karışması.

Ratner ayrıca WB stüdyosunda yer alan ofisinden de kovulmuş. Finansör eksikliğinden dolayı Shazam filminin prodüksiyonu gecikebilir diye tahmin ediyorum.

(Kid A) #7189

Bu haber Ben Affleck’in ayrılık haberini yakında alabileceğimizin nişanesi gibi.

Hadi geçmiş olsun.