Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(Emre) #7250

“Affleck out, another in” confirmed. Yoksa niye flashpoint öncelik olsun anlayamadım. O yüzden Batman filmi henüz yok çünkü ortalık acayip karışık. Adam saatli bomba demek ki.

(öğnkü) #7251

Benim anlamadığım olay o değildi ya, 2 tane Joker filmi çıkacakken Batman’in durumunun bu kadar karmaşık olması.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #7252

Ya şimdi bu sinematik evrenin başında kim var şimdi?Filmlere kim onay veriyor.

(Hakan) #7253

SS2’nin kötü karakteri Black Adam olabilirmiş.

@Kutluhan_Demirok helikoptercim DC de öyle her şeyi merak edip sorgulamak yok. :rofl:

(JR Ewing) #7255

Bu tarz takım filmlerinde villain tarafının da kalabalık olması, aksiyonun daha iyi aktarılması için önemli bir faktör bence. Diğer türlü, villain ne kadar güçlü olursa olsun, kalabalık bir kadronun aksiyonun içinde yeterince yer alabilmesi epey zorlaşıyor.

Avengers filmlerinde ve fragmanlardan gördüğümüz kadarıyla da Justice League filminde villain tarafı bu duruma uygun. JL 2’de belki Darkseid olur ama Braniac da iyi bir seçim olur kanaatindeyim.

(Well,what do you expect? The Comedian is dead ) #7256

Man of steel 2’de kullanılması daha muhtemel geliyor bana

(y) #7257

Bu dc filmlerini yönetenler ne gerizekalı adamlar ya ss ye black adam koymak nedir 10 saniyede güneşe yollar tüm takımı black adam

(Muhsin Bayram) #7258

Haberi iyi okuyun derim. Filmin kötüsü Black Adam olmayacak, filmde takımın Black Adam’ın mezarını aramasını izleyeceğiz. Zaten haberde Dwayne Johnson’ın yoğun programı nedeniyle sete çok az uğrayacağı yazıyor.

(Kid A) #7259

Şu filmden pek bir umudumun olmaması lazım normal şartlarda ancak yönetmeni ilgi çekici bir isim.

(Muhsin Bayram) #7260

Bendis’in DC’ye geçişte hazırlık için okudukları

Bolca Superman var :thinking:

(y) #7261

Green lanternnn

(Hakan) #7262

Muhsin şu resimdeki çizgi romanların hepsini okusak DC külliyatında yüzde kaç deneyimimiz olurdu ? :=)

(Muhsin Bayram) #7263

En azından Superman konusunda kayda değer bir birikim olur diyeyim.

(Oozaru) #7264

Hangi seriyi yazacağını çok merak ediyorum. Ya da limited bir şey mi yazacak? Ne zaman yazmaya başlayacak? Kafamda deli sorular. İnşallah ayda 20 tane seri yazmaya kalkışmaz.

(Merve Bilgiç) #7265

Zaten ya çizgi roman yazarı ya da çizgi roman filmi yönetmeni olmak lazım bu dünyada.

(Mert Özden) #7266

Johns kendisinin reklamını yapmış gibi geldi. Mark Waid namına hiçbir şey yok orada.

(Muhsin Bayram) #7267

Şu adama ne istiyorsa verin rica ediyorum, gelsin Marvel’da Fantastic Four’a yaptığını burada Superman’e yapsın.

(Oozaru) #7268

Keşke gelse. Bendis transferini unutturur.

(Muhsin Bayram) #7269

(Mert Özden) #7270

9 Kasım 2017. Superman oyunu hala duyurulmadı. Erzağım tükenmek üzere.