Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(Oozaru) #7271

Çıkmadık candan umut kesilmez. 9 Aralık’ta PSX etkinliği var. Belki orada duyurulur.

(Emirhan) #7272

HELL YEAH! :metal::metal::metal:

(Hakan) #7273

Triniteens.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #7274

What is this? Black magic?

(Ertunç Doğan) #7275

Umarım Bendis Superman yazmaz!!!Umarım bendis Superman yazmaz!!!

Lex luthor’ın aldığı hal Bendis gelince benim aldığım hal

(Cenker Karace) #7276

Bendis ile ilgili söylenti Doomsday Clock’a katkıda bulunacağı yönünde :stuck_out_tongue:

(Mert Özden) #7277

Bendis’i Age of Ultron’dan biliyorum. Gayet iyi bir işti. Adama karşı oluşan antipatiyi anlamadım.

(öğnkü) #7279

Ben de Bendis’in kötü işine çok denk gelmedim, bayağı şanslıyım galiba ahahah. Sonradan çok seri yazında kalitesinin de düştüğünü, hikayelerin sonunu getiremediğini falan duymuştum ama bence eski işleri güzel.

(Oozaru) #7280

Son yazdığı Guardians, X-Men, Invincible Iron Man serilerini okursanız, kötü işleri olduğunu da görürsünüz.

(Muhsin Bayram) #7281

Bendis’den çok fazla bir şey okumadım ama duyduğuma göre yazdığı GotG serisi çizgi roman okumaya tövbe ettirecek cinstenmiş.

Ayrıca söylemeye pek gerek yok ama: Civil War II.

Tabii bunların karşısında övgüyle anılan Ultimate Spider-man, Daredevil, Alias falan var.

(Oozaru) #7282

İyi hikayelerine ek olarak; Avengers Dissasemble ve House of M’i de ekleyebilriz. Güzel serileri olduğu kadar kötü serileride var.

(Kid A) #7283

Bendis çizgi roman dünyasının Moffat’ıdır desem ne dersiniz?

Ben acayip benzetiyorum yaptıkları işleri.

(Muhsin Bayram) #7284

Bundan çok fazla nefret edeni gördüm. Özellikle Wanda Maximoff, Scott Lang ve Clint Barton sevenler öfke kusuyor. Ayrıca tanıdığım birkaç Hank Pym ve Janet Van Dyne severi Bendis’ten yolda görse kemerle kovalayacak kadar nefret ediyor.

(Oozaru) #7285

Benim bayağı hoşuma gitmişti. David Finch’in de etkisi olmuş olabilir zira çizimleri mükemmel ötesi.

(anon17803553) #7286

Yuh, iyi işleri kadar kötü işleri de olan bir adam ama neyle neyi karşılaştırıyorsun.

(Muhsin Bayram) #7287

Çizimleri hiç sevmemiştim ben. Finch’i zaten sevmem, üstüne Frank D’armata’nın berbat renkleri binince çizgi romanı uzaktan bakarak bitirmiştim.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #7288

Moffat’ın da iyi işleri de kötü işleri var işte. Moffat’ın yazdığı hikayeler one-shot olduklarında veya fazla uzamadıklarında iyi olur genelde.

(öğnkü) #7289

Bendis’ten okuduğum en iyi şey Daredevil’ları galiba ya. All-New X Men, House of M, New Avengers’lar falan da hoş ama Daredevil’ları çok sağlam.

(anon17803553) #7290

Bendis’ın iyi işleri ağır basıyor, Moffat’ın ise 1-2 tane işini severim geri kalanları hiç beğenmem. Zaten tarzları falan da bayağı zıt.

(Kid A) #7291

Şimdi şöyle ola ki ikisinin de orta işi yok. Ya seviyorsun, ya nefret ediyorsun. Bu Moffat’ta da böyle, Bendis’te de böyle.

Bendis’in son 2-3 yıl içinde yaptığı çoğu şey o kadar saçma ki sanırsın adamı kaçırıp beyni üzerinde deney yaptılar.

En popülerinden mesela adam bir Civil War II yaptı, aman Allah’ım! Hiç bir karakter mi o güne kadar yazılan karakterizasyonlarında bir parça dahi kendi üzerine almaz. O kadar karakterizasyon katli bir hikayeydi ki kör oldum.