Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(Muhsin Bayram) #7292

Sonunda be!!!

Muhteşem bir kadrosu var. Dan Abnett yazacak, Lan Medina çizecek. Kapaklar Nicola Scott, varyantlar Artgerm’den.

(öğnkü) #7293

Bir an korktum “Lan Bendis mi?” diye ama kadro sağlam.

(Muhsin Bayram) #7294

Artgerm varyantları ile birlikte bu serinin ilk sayısı yayınlandığı ayın ilk 10’una girmezse çizgi roman endüstrisi kepenkleri kapatıp gitsin. Sadece Artgerm’in ismi satışlara 10 binden fazla katkı sağlar.

(Muhsin Bayram) #7295

Titans serisinin çizeri nihayet değişiyor.

Okumayı bırakmıştım. Belki yeniden başlarım.

(Emirhan) #7296

Çizeri değişmişken yazarı da değişse de rahatlasak ya. Team up olayını şu sıralar en iyi James Tynion yapıyor bence. Başka bir title yazmak isterse Titans olmasını çok isterim.

(Muhsin Bayram) #7297

Abnett normalde sevdiğim bir yazardır ama Titans’ı sanki silah zoruyla yazıyor. Ben hayatımda bu kadar isteksizce yazılan başka bir seri görmedim sanırım. Ne yazarın ne de editörlerin takım için herhangi bir vizyonu var. Olduğu yerde dönüp duruyor seri.

(Oozaru) #7298

Çizimlerini çok beğeniyorum. Son sayıyı başkasi çizmiş ve hiç güzel degildi.

(Well,what do you expect? The Comedian is dead ) #7299

Hikayeyi çok ağır götürüyor,fazla uzayıncada asıl anlatmak istediğinden çok uzaklaşıyor

@Estranged ben beğendim son sayının çizimleri,renklendirmesi farklı olmuştu biraz o yüzden beğenmemiş olabilirsin

(Emirhan) #7300

Önceki çizerden her türlü daha iyi olur. Baldırdan oluşan karakterler görmek yetti bana xd Superman’in Wally’i ziyaret ettiği sayının çizeri dönse aslında on numara olurdu. Serideki favori sayılarımdandı o sayı.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #7301

(Varrrrya) #7302

O diziler anca böyle bir sakatın elinden çıkardı zaten.

(öğnkü) #7303

Dizileri de açığa alsınlar.

(Hakan) #7304

Welcome to Flashpoint. :crazy_face:

(fza) #7305

Bakalım cidden lafının arkasında duracak mı, yoksa tükürdüğünü mü yalayacak.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #7306

Warner bros işler bu kadar karışıkken cinsel taciz ile suçlanan birin barındırmaz bence.

Gal Gadot da şu yavın arkasında duracağını düşünüyorum. :slight_smile:

(fza) #7307

İnşallah.

(Oozaru) #7308

Ben Affleck’te aynı şeyden suçlanıyor?

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #7309

İyi de o koskoca bir serinin başrolü ki özrülün diledi saten. Gerçi onada ne olacağı belli değil. :slight_smile:

(Oozaru) #7310

O zaman hepsi özür dilesin ve kovulmasinlar.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #7311

Yukarıda söyledim ne olacağı belli değil. Üstelik Brett Ratner sadece yapımcıyken ben affleck koskoca bir serinin baş rol oyuncusu beraber çalıştığı insanlar da bir şikayet gelmedikçe bir şey olacağın düşünmüyorum. Ki o malum taciz olayında sonra isim başka bir taciz ve ya herhangi bir kötü olaya karışmadı. :slight_smile: